• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Lastiklerinin çalındığını otomobili hareket ettiremeyince fark etti

Forumcu

Forum Üyesii
Lastiklerinin çalındığını otomobili hareket ettiremeyince fark etti

Ankara'da park halindeki bir otomobilin lastikleri çalındı. Aracına binip çalıştıran ve ilerleyemeyince lastiklerinin çalındığını fark eden Hasan Zengin, "Görünce şoke oldum. 1-2 dakika kendime gelemedim" dedi. Lastiklerini yeni aldığını söyleyen Zengin, "Masrafım 15 bin liranın üstünde. İnşallah hırsızlar bulunur" diye konuştu.

Ankara'nın Yenimahalle ilçesine bağlı Barış Mahallesi'nde oturan bilgisayar programcısı Hasan Zengin, dün sabah erken saatlerde eşini işe bırakmak için 06 YB 722 plakalı otomobilinin yanına geldi.

Hava karanlık olduğu için lastiklerin çalındığını fark etmeyen Hasan Zengin ve eşi Şehriye Zengin, araca bindi. Otomobili çalıştıran Zengin, araç ilerlemeyince kaputu açıp motora baktı ancak bir şey bulamadı.

Sonra tekrar aracı çalıştırıp yeniden ilerlemeyi deneyen Zengin, yine başarılı olamadı. Ardından tekrar aracın çevresini gezen ve ön iki lastiğin olmadığın fark eden Zengin, şoke oldu.

Zengin'in ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, araç üzerinde parmak izi çalışması yaptı. Şüpheli ya da şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

"İNŞALLAH HIRSIZLAR BULUNUR"

Hasan Zengin, "Sabah hava karanlıktı, biraz da uykusuzdum. Aracıma bindim. Arabamı çalıştırdım, çalıştı. Sonra geri vitese taktım, baktım geri gelmiyor. İleriye de aldım, ilerlemiyordu. O esnada indim. Tekerlerin çalındığı hiç aklıma gelmiyor. Otomobilden indim kaputa baktım. Sorun yok. Tekrar araca bindim yine çalıştırdım ve çalıştı, fakat ilerletemedim. Tekrar inip baktığım da şok oldum. Sol ve sağ teker gitmiş, aracımı kaldırım taşının üstüne koyup gitmişler. 1-2 dakika kendime gelemedim. dedi.

Lastiklerini yeni aldığını söyleyen Zengin, "Masrafım 15 bin liranın üstünde. İnşallah hırsızlar bulunur" diye konuştu.

Bu içeriğin kaynağı Ntv haber sitesidir.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.