• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Lafla Peynir Gemisi Yürümez

Aaryan

Forum Üyesii
2000 Yılından beridir geldiğimiz nokta ortadadır. Kulüp çok büyük aşama kaydetmemiştir. Camia içerisinde işlerin yolunda gitmediğine inanan çok önemli bir kitle var. Bu kitlenin eleştirilerine önem verilmesi ve kulak ardı edilmemesi gerekiyor. Bu kişiler için sürekli iç düşmanlar vurgusu yapılmamalı. Artık iş öyle bir hale geldi ki; her eleştiri yapan Beşiktaş düşmanı ilan ediliyor. Bunun doğru bir bakış açısı olduğunu düşünmüyorum. Düşünce ve inançlarımız ne olursa olsun camia dışında Beşiktaş’ın başarısızlığını isteyen gerçek düşmanlara karşı birlik ve beraberliği sağlayabilmeliyiz. Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün spordan anlayan bir yönetim kuruluna ihtiyacı var. Sayın Çebi iyi bir iş insanı olabilir ama kurduğu yönetim kurulu doğru adımlar atamadı. Peki buna karşı eleştirenler ne yapıyorlar? Sadece konuşmakla iş yürütüyorlar. Bu kişiler Başkan ve yönetimi eleştirirler ,hem de çıkmayı düşünen adayları. Kimse sormaz mı bu kişilere senin amacın ne diye.Artık Söz konusu Beşiktaş ise kişisel hırsları bir kenara bırakmak lazım. Mantıklı projelerle kulübü gerek mali açıdan rahatlatacak , gerekse sportif anlamda ileriye taşıyacak yönetim adaylarına ihtiyaç var. Başkan ve yönetim kurulunun , amiyane tabirle 'paralı' olmasının kulübe bu güne kadar hiç bir fayda sağlamadığını, kişisel popülariteyi artırmanın ötesine geçmediklerini yıllar içinde gördük. Bu 'paralı' yöneticilerin, görev süreleri tamamlandıktan sonra da kulübe faydalı olmak adına herhangi bir branşa sponsor olduklarını dahi göremedik. Son Avrupa maçında Taraftar 'Yönetim İstifa' diyor, kongre üyeleri buna bugüne kadar olduğu gibi kulak tıkıyor. Halbuki Beşiktaş' ın tek ve gerçek sahibi taraftara artık sizce de kulak verme zamanı gelmedi mi? Beşiktaş taraftarı ortada bir tane transfer yokken bütün kombineleri 1 dakika içinde bitiriyorsa transfer istemekte en büyük hakkıdır. Hani diyorsunuz ya ne kadar ekmek o kadar köfte. Beşiktaş taraftarı ekmeği yeterince veriyor. Karşılığını da Beşiktaş’ın başarılı olması adına ister. Görelim bakalım verilen ekmek karşılığında köfte ne olacak?

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.