• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Kripto para borsası FTX'in CEO'sundan özür tweet'i

Ortaq

Forum Üyesii
Kripto para borsası FTX'in CEO'sundan özür tweet'i

Likidite krizi yaşayan ve hakkında soruşturma başlatılan kripto para borsası FTX'in CEO'su Sam Bankman-Fried, özür diledi. Bankman-Fried, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Batırdım. Daha iyisini yapmalıydım" dedi.

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük üçüncü kripto borsası olan FTX’in CEO'su Sam Bankman-Fried, yaşanan likidite krizi sonrası FTX yatırımcılarından özür diledi.

Bankman-Fried, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Batırdım. Daha iyisini yapmam gerekiyordu" dedi.

Kriz sürecinde yatırımcılarla daha şeffaf bir ilişki kurması gerektiğini dile getiren FTX CEO'su, "Binance anlaşması sürecinde ellerim bağlıydı ve özellikle halka açık bir şekilde söylememe izin verilmedi" diye yazdı.

FTX CEO
Sürecin bu noktaya gelmesinin kendi hatası olduğun belirten FTX CEO'su, kaynak bulmak için görüşmelerin devam ettiğini söyledi. Bankman-Fried, kazanılan her kuruşun müşterilere ve gelinen bu durumda hiçbir sorumluluğu olmayan çalışanlara gitmesi için çalışacağını ifade etti. "ALIM SATIM İŞLEMLERİ SONA EREBİLİR" Bloomberg'in haberine göre FTX, borsada alım satım işlemlerinin birkaç gün içinde sona erebileceğini para çekme işlemlerinin ise süreceğini duyurdu. FTX yatırımcılarına yönelik bilidirmde, "Kapatmak istediğiniz pozisyonları kapatın" denildi.

Bu içeriğin kaynağı Ntv haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.