• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Kısa Kısa Cadde

Nova

Forum Üyesii

Aşkı buldu

Nina Agdal, 2022’de aşkı bulduğunu itiraf etti. Boksör Logan Paul ile aşk yaşamaya başladıklarını itiraf eden model, birlikte fotoğraflarını Instagram’dan sevenlerinin beğenisine sundu. Agdal, romantik karelerin altına, “2022, senle benim başlangıcımız oldu” notunu düştü.

Ayrılık açıklaması

Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu, ayrıldıklarını açıkladı. Birbirlerine ihanet ettikleri iddia edilen ikili, ortak bildiri yayınladı. Oyuncular, “Dört yıl çok mutlu bir ilişki yaşadık. İlişkimizi, aldığımız ortak bir karar ile sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırma kararı aldık. Bu kararımızda hiçbir üçüncü kişininbulunmadığını bilmenizi isteriz” dedi.

‘Şükrediyorum’

Demet Özdemir, geçtiğimiz ağustos ayında evlendiği eşi Oğuzhan Koç’la selfie yaptığı kareyi sosyal medya hesaplarından paylaştı. Oyuncu, “Şükrediyorum, sayende birçok şeye daha hoş gel 2023” diye yazdı. Şarkıcı ise, “Birlikte aşkla nice mutlu yıllara” karşılığını verdi.

Evde karşıladılar

Ayça Bingöl, 2023’ün ilk dakikalarında çektirdiği aile fotoğrafını Instagram’dan yayınladı.Oyuncu, eşi Ali Gökmen Altuğ, ikizleri Aylin veLeyla’ylaolan pozlarına, “Altuğ ailesi... Herkese iyi seneler diliyorum” notunu düştü. Bingöl, uzun bir aradan sonra çocuklarını paylaşmış oldu.

Aile pozu

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, yeni yılı evlerinde karşıladı. İkinci çocuklarını kucağına almaya hazırlanan çift, çektirdiği fotoğrafları Instagram’dan paylaştı. İkilinin oğlu Karan’ın uyuduğu görüldü.

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.