• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Kısa Kısa Cadde

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Göz kamaştıran mücevherler

Mücevher dünyasında kökleri Azerbaycan’a dayanan markanın temsilcisi Najiba Abbasova Soy, Najiba markasının ürettiği limited Edition parfümlü küpelerin Türkiye lansmanı Sunset’te gerçekleşti. Yepyeni bir vizyonun ifadesi olan parfümlü küpelerin özel parfüm şişesi, tasarımıyla büyük beğeni topladı. Abbasova’nın konukları arasında Prof. Dr. Hilal Mocan, Prof. Dr. Berrin Pehlivan, Prof. Dr. Arzu Kunt, Jülide Berkman, Ebru Sanver, Zafer Kozanoğlu, Zuhal Mansfield, Doç. Dr. Özkan Arda, Arzu Savgı, Serap Sarı, Kadriye Olgar,Ebru Telli ve Betül Gülbahar gibi isimler yer aldı.

Renkli turnuva

Golf sporunu geniş kitlelere sevdirmek amacıyla kolları sıvayan K Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Karaduman ve golf sporunun duayenlerinden Selaattin Özdoğan öncülüğünde kurulan Ataşehir Golf Kulübü, renkli turnuvalara ev sahipliği yapıyor. Önceki gün Ataşehir kulübü bünyesinde ilki gerçekleştirilen ve her salı yapılacak Golfers Day turnuvasının ilki gerçekleşti. Renkli geçen turnuvanın sonunda ödül alanlar bu anlarını dostlarıyla paylaştı.

Hisler ve düşünceler

Maji Art Gallery, First solo salonunda, Filiz Zekioğlu’nun Hisler ve Düşünceler isimli sergisini sanatseverlerin beğenisine sundu. Sanatçı, eserlerinde, evrendeki her varlığın eşsiz bir birleşimden meydana gelişini geometrik formlarla anlatırken, onları bütün haline getiren unsurun da zıtlıklar olduğunu ayrı renklerin içlerindeki güzelliği benimseyip kabul ederek hayata uyum sağlanabileceğini konu edinmiştir.

‘Çok yalandın’

Hadise, Ankara’da izleyici karşısına çıktı. Yaklaşık 10 bin kişiye seslenen şarkıcı, ‘Sıfır Tolerans’ eserini okurken, söyledikleriyle eski eşi Mehmet Dinçerler’e göndermede bulundu. Hadise, parçadaki “Ben de yanıldım. Sen hep biraz yalandın” sözlerinden sonra, “Biraz değil, çok yalandın” demesi dikkat çekti.

Süper Bengü!

Bengü, Kıbrıs’ta konser verdi. Şarkıcı, “Hem çok yoğun bir konser trafiğiniz var hem de evde sizi bekleyen iki çocuğunuz... Sanatçılık ve annelik birlikte nasıl gidiyor?” sorusuna, “Artık adımı ‘Süper Kadın’ koydum. Hepsine yetişebiliyorum. Böyle olmasına karar verdim. Başarının sırrı istikrardır. Kararlı ve istikrarlı olunca hepsini dengeleyebiliyorum. Yoruluyorum ama çalışmak benim en büyük hedefim” cevabını verdi.

‘Çalışmaya programlıyım’

Merve Özbey, Kıbrıs Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de sahne aldı. Şarkıcı, “Evde iki tane çocuk, konserler, koşturmaca derken, bir yandan da albüm hazırlığındayız. 24 saatin yetmediği dönemlerden birindeyim. Çalışmaya programlı bir kadınım. Şükürler olsun ki biz yokken çocuklarımızla ilgilenen ailelerimiz var. Bebeklerime daha iyi bir hayat sunabilmek için çalışıyorum” dedi.

‘Alice’ dönüyor

İlk kez 7 Şubat 2019’da perde açan, ‘Alice Harikalar Diyarında’ dönüyor. Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar’ın yer aldığı proje, 22 Kasım’da 74’üncü kez sahnelenecek. Proje, dev sahne prodüksiyonu, etkileyici görsel efektleri ve benzersiz kostümleriyle şölen sunacak.

‘Çok Aşk’ başlıyor

Hasan Can Kaya’nın senaryosunu yazıp; Büşra Pekin, Şebnem Sönmez, Barış Yıldız ve Uğur Yücel’le başrolde oynayacağı, Kıvanç Baruönü’nün ise yönetmenliğini üstleneceği ‘Çok Aşk’ filminin okuma provaları gerçekleşti. Set öncesi bir araya gelen oyuncuların enerjisi kameralara yansıdı. Ekip, çarşamba gütü sete çıkacak.

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.