Site Tanıtım Kimdir

inurdemirel

Forum Üyesi

Kimdir, bir resimli otobiyografi köşesi. Tarihe adını kalın harflerle yazdırmış, birbirinden çeşitli alanlarda isimleri hafızalara kazanmış olan kişilerin hayatları hakkında en net bilgileri sunmakta olan bu köşe, kişiler ile ilgili en güncel bilgilere yer vermeyi de ihmal etmiyor. Her gün güncellenen, farklı farklı pek çok isim ile sizleri tanıştıran köşede sinema sanatçılarından tutun futbolculara varana kadar pek çok farklı alan da ele alınıyor.

Kimdir Köşesi

köşesi sayesinde hakkında bilgi edinmek istediğiniz isimlerin bilgilerine ve buna ek olarak fotoğraflarına kolayca erişebilirsiniz. En doğru ve en güncel bilgilere de ilk ulaşanlardan biri olabilir ve tüm bilgileri kolay bir şekilde de okuyabilirsiniz.

Yönetim

Admin
Merhabalar, öncelikle sitenizin yayın hayatında sizlere başarılar diliyoruz.
Site tanıtımınız otomatik olarak ONAYlanmıştır.

Lütfen Site tanıtım kategorisi kurallarına riayet etmeye özen gösteriniz.

Not: Şayet, kurallara uygun olmayan bir tanıtım yapıldı ise, üzülerek söylüyorum ki, bizim yöneticiler direkt olarak konuyu siliyor. :)

Efru

Forum Üyesi
Bayan Üye
Emeğinizin karşılığını almanız dileği ile.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!
Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.
Üst Alt