'Kim Milyoner Olmak İster'de seyircilerin verdiği cevap yarışmacıyı şaşırttı

Alyssa

Forum Üyesi

Türk televizyonlarının uzun soluklu bilgi yarışması 'Kim Milyoner Olmak İster?' yeni bölümüyle ekrana geldi.'Kim Milyoner Olmak İster', bu haftaki heyecan dolu bölümüyle de izleyicileri ekranlara kilitledi.

Yarışmaya Bursa'dan katılan müzisyen Serap Kaygısız, ilk soruya doğru yanıtı vererek ikinci soruya geçti. Kaygısız, ikinci soru olan ''Hangisi kalp kalbe karşıdır' atasözüyle eş anlamlıdır?'' sorusu karşısında kararsız kaldı.

İKİNCİ SORUDA JOKER HAKKINI KULLANDI

Yanıtından emin olduğunu ancak yine de teyit etmek istediğini söyleyen yarışmacı, süresinin dolmasına 10 saniye kala joker hakkını kullanmak istediğini söyledi.

SEYİRCİLERİN YÜZDE 99'U AYNI YANITI VERDİ

Soruyu seyirciye soran Kaygısız, oylayanların yüzde 99'unun aynı şıkkı tercih etmesi üzerine büyük bir şaşkınlık yaşadı. Seyirciler, 'Gönülden gönüle yol vardır' yanıtının yer aldığı D şıkkını seçti. Kaygısız da, ''Ben de D şıkkını düşünmüştüm'' diyerek seyircinin seçtiği yanıtı verdi. Daha sonra ise ''Aslında jokerlerimi hiç harcamak istemiyordum ama buranın heyecanı çok farklı'' dedi.

5'İNCİ SORUDA YARIŞMADAN ÇEKİLDİ

İlk 4 soruya doğru cevap veren yarışmacı, 7 bin 500 TL değerindeki beşinci soruda yarışmadan çekildi. Kaygısız, ''Bering Boğazı hangi ikisini birbirinden ayırır?'' sorusuna ise yanıt vermeyip kazandığı 5 bin lira ile yarışmaya veda etti.

Kim Milyoner Olmak İster’e 200 bin TL’lik soru damga vurdu!

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

BaLTAZAR

Forum Üyesi
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Üst Alt