• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Keşke Beşiktaş'taki genç jenerasyonumuz bu zamanda olsaydı"

Rodin

Forum Üyesii
Beşiktaş altyapısından yetişen, 23 yaşında Fransız temsilcisi Metz'e imza atan Sezer Özmen, FANATİK'e konuştu. 3 şampiyonluk yaşayan 30 yaşındaki stoper, Siyah-Beyazlı altyapıdayken beraber oynadığı yıldızlardan bahsetti 'Keşke Beşiktaş'taki genç jenerasyonumuz bu zamanda olsaydı' - Beşiktaş alt yapısı. Yeniden o günlere dönsen şans bulabilir miydin? "Kesinlikle bulabilirdim. Altyapının değerli jenerasyonuyla beraber hayata atıldık. 92 jenerasyonu güçlü, değerli bir jenerasyondu. Feda dönemine kadar geldi benim serüvenim. Bu zamana göre konuşursak gençlere, altyapıdan çıkanlara o dönem daha eksik bakılıyordu. Başarılar kazanıyorduk ama gerekli değerleri göremiyorduk. Hayatta çok keşke demem ama keşke o jenerasyon bu zamanda olsaydı. O kadro Beşiktaş'ta adından söz ettirirdi." 'Fernandes'ten bacak arası yedim, antrenman bitti' - Guti, Simao, Quaresma, Almeida, Fernandes gibi yıldızlar vardı o dönem A takımda. Onlarla da anılarınız vardır... "Olmaz mı, o Portekiz çetesi çok tatlıydı. Beşiktaş'ı çok seviyorlardı. Fernandes'le aramız çok iyiydi, enerjimiz uyuşmuştu. Tabii zordur altyapıdan gelip yıldız denilen bir oyuncuyla yakın olmak. Kampta olsun koridorlarda olsun. Çok yeteneklilerdi. Fernandes'ten hatta bir idmanda güzel bir bacak arası çalım yemiştim. Ondan sonra antrenman bitmişti baya gülmüştük." 'Her hareketleri fark yaratıyordu' - Quaresma da idmanlarda sizi zorlamıştır... "Zorluyordu, çok hırslıydı. Geçemediği zaman daha da zorluyordu. Tabii karşısındaki futbolcuya saygı duyarak devam ediyordu hayatına. Tabii Guti, Simao, Fernandes, Almeida bu tarz oyuncuları burada gördükten sonra bu oyuncular boşuna üst klasmanlarda oynamamışlar diyoruz. İdmanlarda her hareketleri fark yaratıyordu." Kaynak: Fanatik

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.