ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

• “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

"Kayserispor, olayı yanlış anlamış"

UzmErdaL

Premium Üye
İşte Ogün Şahinoğlu'nun açıklamaları:

"Şenol Güneş’e Onur Bulut ismi sorulduğunda "Elimizde Rosier gibi bir oyuncu var ise ben onu kullanırım, şampiyonluk görmüş oyuncu, ondan verim almaya çalışırım" dedi.

Onur Bulut milli takım oyuncusu, iyi bir oyuncu, beğendiğim bir oyuncu, ileride takımımda görmek isterim dedi.

Onur Bulut’u istiyorum, yönetime ilettim gibi bir şey söylemedi. Sadece beğendiğini ifade etti. Kayserispor cephesinin olayı biraz yanlış anladığını düşünüyorum.

Onur Bulut’u sadece Beşiktaş değil Trabzonspor da istiyor. Ayrıca Şenol Güneş bu konuyla ilgili sadece oyuncuyu beğendiğini ifade etti.

Beşiktaş’ın çift forvete dönebilme ihtimalini Şenol Güneş söyledi. Burada orta sahada Gedson’u daha efektif kullanmak için ya da kayıp bir yıldızı yani Dele Alli’yi kazanmak için çift sekiz gibi oynatmak belki verim sağlayabilir, burada önemli olan Cenk Tosun artık onu kenarda değil ceza sahası içinde oynatacaktır. Dele Alli ve Cenk’i daha verimli hale getirip kazanmak için birkaç varyasyon yapacaktır."

Duhuliye.com

Arslan38

Forum Üyesi
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Üst Alt