• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Jessie J bebeğinin babasının kim olduğunu açıkladı

Alyssa

Forum Üyesi

'Price Tag' ve 'Domino' gibi hit parçalarıyla adını tüm dünyaya duyuran şarkıcı Jessie J, geçtiğimiz yıl hamile kaldığını ancak Kasım ayında doktor kontrolündeyken bebeğinin kalbinin artık atmadığını öğrendiğini açıklamıştı.

"BU TECRÜBEYİ HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYACAĞIM"

Instagram hesabından elinde gebelik testi tuttuğu fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı, duygu yüklü bir mesaj ile hislerini takipçileriyle paylaşmıştı:

Alıntı Metni

HAMİLE OLDUĞUNU DUYURDU

Jessie J, düşük yaptıktan 13 ay sonra tekrar hamile olduğunu açıklamıştı. 34 yaşındaki şarkıcı, 12.3 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasında paylaştığı bir videoda, hamileliğinin farklı aşamalarını yayınlamıştı.

Jessie, paylaşımının altına ''Sonunda bunu paylaştığım için çok mutlu ve aynı zamanda dehşet içindeyim... Lütfen bana karşı nazik olun. Dürüst olmak gerekirse, sadece dar bir tulum içinde sorgusuz sualsiz çikolata kaplı turşu yiyerek; herkesin içinde çirkin bir şekilde ağlamak istedim'' notunu düşmüştü.

BEBEĞİ DÜNYAYA GÖZÜNÜ AÇTI

Hamilelik süreci boyunca 13,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından sık sık paylaşımlarda bulunan Jessie J, geçtiğimiz günlerde yaptığı yeni paylaşımıyla anne olduğunu duyurmuştu.

Doğuma girmeden beş dakika önce çekilen bir videosunu takipçileriyle paylaşan ünlü şarkıcı, bebeğinin erkek olduğunu ve normal doğum yapmak istese de sezaryen doğum yapmak zorunda kaldığını dile getirmişti.

''BİR DOĞUM YAPTIM VE İSTEDİĞİM HER ŞEY BUYDU''

Doğumu normal yolla suda yapmak istediğini ancak sezaryen doğumun kendisi için daha güvenli olduğunu belirten 35 yaşındaki şarkıcı, yaşadığı süreci şu sözlerle anlatmıştı:

Alıntı Metni

BEBEĞİNİN BABASININ CHANAN SAFİR COLMAN OLDUĞUNU DUYURDU

Özel hayatını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden 35 yaşındaki sanatçı, bebeğinin babasının kendisinden 4 yaş büyük olan ve İsrail Basketbol Premier Ligi'nden Hapoel Haifa takımında oynayan basketbolcu Chanan Safir Colman olduğunu duyurdu.

''KARANLIK GÜNLERİMİ AYDINLATIYOR''

Instagram'dan yaptığı paylaşımına "Her şeyi gizli tutmak için mücadele ediyorum. Beni tanıyorsanız bunu biliyorsunuzdur. Sevdiğim insanları korumak ve sadece kendime saklamak istiyorum. Ve sonra sık sık 'Boş ver' diyorum çünkü hayat kısa ama pişman olmak istemiyorum. Kapıyı bir kez açtığınızda kapatamazsınız" sözleriyle başlayan Jessie J, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Ağladığı ve kustuğu anları paylaştı! 'Ne kadar hasta olduğumu size anlatamam'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

BaLTAZAR

Forum Üyesi
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.