• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"İş işten geçmeden"

Aaryan

Forum Üyesii
Dedik ki, 'Bilet fiyatları çok yüksek Bu fiyatlara taraftar bilet alamaz.' Büyük maçlara MÜŞTERİ bulursun, Lakin ligin akışındaki maçları seçerler Gelmezler çoğuna... Tribün boş kalır, İtibarımız sarsılır... Bas bas bağırdım her yerde her mecrada... Sıcak para lazımmış öyle demişler başkana. Ne kadar futboldan anlamayan tribünden bihaber adam varsa danışman yapmışlar... Kimse onlar artık... Dedik ki, Kapalı tribünün altını uygun bir bilet uygulamasıyla tribüncülere bırakın... Salkım saçak dolsun oralar Sana senede kazanamayacağın beş maç alsa aradaki zararı çıkartırsın. Stat enerjisi yükselir, insanlar bir arada olur. Bas bas bağırdım her yerde her mecrada... Yok sahaya atlanırmış, yok ceza yermişiz Kim veriyor bu akılları bilmiyorum... Pehhh! Sakalımız yok ki, buyurun.... Pendik maçında gördük ki her yer boş. Adamı irrite eden cinsten hem de... Ligin ilk iç saha maçı, Yer bulamamalı insanlar ya!!! Hale bak... Fener full, GS kapalı gişe... Biz???!!!! Normal mi bu? Hep yanlış stratejilerinden... Kombineye o kadar talep varken satmadı kulüp. Bilet satıp sıcak parayı seçti Büyük risk aldı ve yanlış oku takip etti... Bu yanlıştan acilen dönülmelidir. Beşiktaş taraftarıyla vardır, Taraftarıyla bütündür. Bu bütünlüğü bozmak da büyük gaflettir... Müşteriye değil taraftara çevirin yüzünüzü Ve her şeyi tekrar kontrol edin iş işten geçmeden... AMANNN ŞENOL HOCA! DİKKAT!!! Geçtiğimiz perşembe Bakü'de 3-1 yendiğimiz maçın İstanbul ayağına çıktık... Skor rahat düşünmemizi sağlıyor ya Şenol Hoca da o tertip düşünmüş olacak ki Sahayı forma şansı bulamayanlara, denenmesi gerekenlere, kafasında soru işareti olanlara ve genç topçulara tahsis etti... Bence doğru tercih ve doğru strateji değildi... Eğer bu adamları düşündüğün minvalde denemek istiyorsan maçı ve turu garantile ondan sonra sür sahaya... Biz misket bile oynasan kazanma hedefliyle büyüdük... Tribünde bile maç 2-0 olmadan makaraya izin vermezdik (o skor bile sıkıntı ya)... Anlayın gayrı... Velhasıl-ı kelam, Maç yazımda da belirttim isterseniz U-14 takımıyla oynayın, önce skoru garantileyeceksin sonra ne yaparsan yap. 1-0 geriye düştün, maç 1-0'ken de Mert'in çizgi üstünde ayaklarıyla çıkardığı top var! Geçse çizgiyi ayıkla pirincin taşını... Tribünde homurdanmalar, çatlak sesler... Topçular da anlatılmaz baskı, panik... O yüzden Şenol Hoca, bir daha amannnn diyorum...... PİNOKYO'NUN BURNU UZAMAKTAN UTANIR TRT Spor'un hazırlayıp sunduğu bir video var... G.Saray-Trabzon maçından sonra G.Saray Başkanı'nın konuşmasını servis etmişler sosyal medyaya... Ne diyor diye merak edip açtım videoyu... İlk bir dakika içinde üç kere kahkaha attım iyi mi! Kilit cümle "50 senedir maça gidiyorum ben böyle hakem rezaleti görmedim." Bunu hem de çok ciddi, vakur, canı yanmış bir mağdur edayla söylüyor ki, Maçı seyretmemiş bir adam bütün hakemler G.Saray düşmanı zanneder... Güzide Kasacı vardı eskiden, bayan kahkaha derlerdi... Halt etmiş!!!! Nasıl gülmelerdeyim anlatamam!!! Son zamanların en iyi performansı!!! Böyle hakem rezaleti görmemişmiş.... Hem de 50 senedir!!! Vay arkadaş ya??? Bu neye benziyor biliyor musunuz? Ormanda yaşıyorsun ama hiç ağaç görmüyorsun!!!! Şaka gibi ya... Seyrederken ayrı, yazarken hala gülüyorum. Bırak elliyi, altmışı her hafta ayrı bir sıkıntınız var, Boş geçen gününüz yok. Teknik direktörünüz ayrı, yöneticiniz ayrı konuşur hala hakem diyorlar ya!!!! Fakat şunu kabul edelim ki adamlar bu işi yapıyor... Algıyı terse çevirmenin kitabını yazmışlar. Mertens ve Torreria'nın öncelikle insanları sonra hakemi yanıltmaya yönelik hareketlerini yazmaya kalksak Pinokyo'nun burnu uzamaktan utanır... Nelson'un heykelini Kadıköy'de ki Hasanpaşa caddesinin üstüne dikeceğim, Müjdat Gezen tiyatrosu var orada. Tam önüne... Golden önce Bakasetas'ın ayağına basılmasını, Real Madrid'in daha iki gün önce Alaves deplasmanında Kroos'un attiğı golün iptal edilmesiyle eşleştirilerek ortaya koyulmasını, Bu görüntülerin önce MHK'ye sonra maçın hakemine sonra da Sayın Özbek'e seyrettirilmesini önemle talep ediyorum... Elli sene ha!!!!! Alen MARKARYAN / Akşam Haber1903 youtube kanalına abone olmak için tıklayın

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.