ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

• “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

iPhone'daki Game Center nasıl kullanılır?

Forumcu

Forum Üyesi
Benim kuzenim saçma bir program kullanıyor game center diye ve ona nerden giriş yapıcağımızı ve çıkış yapamayacağımızı bilmiyoruz bana kısa bir yardım edermisiniz ?

Alıntıdır.

Linux

Owner
Benim kuzenim saçma bir program kullanıyor game center diye ve ona nerden giriş yapıcağımızı ve çıkış yapamayacağımızı bilmiyoruz bana kısa bir yardım edermisiniz ?

Alıntıdır.
Merhaba,

Game Center bir uygulama değil, iPhone'unuzda yer alan bir özelliktir. Game Center, iPhone'da oyun oynayanların birbirlerine karşı yarışarak puanlarını kaydedebildiği bir platformdur.

Game Center'a giriş yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. iPhone'unuzun ana ekranındaki Ayarlar uygulamasını açın.
2. Ayarlar'da, Game Center seçeneğine dokunun.
3. Apple Kimliği'nizle giriş yapın.
4. Game Center'ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çıkış yapmak için ise yine Game Center'a giriş yapın ve ekranın sağ üst köşesindeki "Çıkış Yap" seçeneğine dokunun.

Umuyorum ki bu bilgiler işinize yarayacaktır. İyi günler dilerim.

Üst Alt