• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

iPhone Youtube Video Önerilerini Yönetme

Yaxis

Forum Üyesi
Önerilerde görmek istediğiniz konuları seçme
Ana ekranda ve izleme sayfalarında, size daha uygun öneriler sunulmasına yardımcı olan konular görürsünüz. Mevcut kişiselleştirilmiş önerilerinize ve etkileşim kurduğunuz içeriklere göre seçilen bu konular, izlemek istediğiniz içeriği daha hızlı bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Ana ekranda, seçtiğiniz konularla alakalı olmayan bir video bulursanız lütfen Diğer'e
e76r_RF5u4d8F2EpJfsc7taQT9fr9JvJ5yhNtWmVn-Pjr0e8Xif4LxE7mKTJuw=w18

dokunup "Filtreyle alakasız"ı seçerek durumu bize bildirin.

Not: Bu özellik yalnızca İngilizce, Fransızca, Portekizce ve İspanyolca dillerindeki iPhone uygulamalarında kullanıma sunulmuştur.

Önerilen içeriği Ana sayfadan kaldırma
Önerilen videoları ana sayfanızdan veya mobil cihazınızdaki Ana Sayfa ve Ardından İzleyin sayfalarınızdan "İlgilenmiyorum"u seçerek kaldırabilirsiniz.

1. Kaldırmak istediğiniz video önerisine gidin.
  2. Video başlığının yanından Diğer'e

dokunun.
  3. İlgilenmiyorum'u seçin.
Menü'yü

ve ardından "Kanalı önerme"yi seçerek belirli kanallara ait videoların bir daha önerilerinizde gösterilmemesini sağlayabilirsiniz.

"İlgilenmiyorum" ve "Kanalı önerme" geri bildirimlerini temizleme
"İlgilenmiyorum" ve "Kanalı önerme" geri bildiriminiz, önerilerinizi iyileştirmek için kullanılabilir. Gönderdiğiniz "İlgilenmiyorum" ve "Kanalı önerme" geri bildirimlerinin tümünü temizlemek için:

1. Etkinliğim'e gidin. Google Hesabınızda oturum açmanız gerekebilir.
  2. Sol kısımdaki menüden veya Etkinliğim banner'ının altından Diğer Google etkinliği'ni bulun.
  3. "YouTube 'İlgilenmiyorum' geri bildirimi"ni, ardından Sil'i seçin.
İzleme geçmişi, arama geçmişi ve önerilerinizi iyileştirme hakkında daha fazla bilgi için diğer makalelerimize göz atın.

Oynatma listelerini ve beğendiğiniz videoları yönetme
Önerileriniz ve arama sonuçlarınız aynı zamanda beğendiğiniz videolar ve oluşturduğunuz oynatma listelerine de dayalıdır. Önerilerinizi ve arama sonuçlarınızı etkilemek için videolardan beğenileri kaldırabilir, oynatma listelerinizi düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.