• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Instagram da En Çok Sinir Olunan 10 Tip

DaRKNeSz

Forum Üyesi
1. Çok silik bir tip olarak tanıdığınız kişilerden gelen Canlı Yayın Bildirimi

Direkt gıcık olduğunuz bir tipse özellikle, YA SEN KİMSİN Kİ CANLI YAYIN YAPIYON?! dememek için insan kendini zor tutuyor

2. Her gün 5435345 tane foto atan kişiler

Instagram ı Facebook albümü gibi neden kullanıyorsunuz?

3. İstisnasız her gün fotoğraf atan ama profiline girdiğinizde 8 fotoğrafı olan kişiler

Bizim like atma emeğimiz ne olacak?!

4. Hikayesini InstaRoman a çeviren kişiler

Üzgünüm, o kadar vaktimiz yok.

5. Hayatında ilk defa canlı müziğe gitmiş gibi davrananlar

45 tane hikayesinin hepsi canlı müzik, ben şahsen gittiğine ikna oldum.

6. Düğünden fotoğraf atanlar

Gittin, anladık. Güzelce giyindin, onu da anladık. Ama neden 48923420 fotoğraf da bunun için? Canım, gerçekten düğüne gittiğine inandık, nolur yeter!

7. Koca bir paragrafı resim olarak paylaşan insanlar

Atarlar, ayar vermeler efendime söyleyeyim özlü sözler vesaire için sizleri Twitter a alabilir miyiz?

8. Anasayfayı siyaset meydanına çevirenler

Bari Instagram da yapmayın bunu, orası apolitik kalsın. Nedir bu her yere siyaset sıkıştırma isteği?

9. Bakın, araba kullanıyorum ) hikayeleri/videoları

Bizim de ehliyetimiz var dostum, seni üzmemek için söylemedik

10. Fotoğrafının altına destan yazanlar

Selam, Orhun Abideleri misin kardeş?

Alıntı.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.