• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İNCİ TANELERİ DİZİSİ SON BÖLÜM: İnci Taneleri 19. bölümde Nusret düşmanıyla iş birliği yapıyor!

Artur

Forum Üyesii

Kadrosunda; Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç, Yasemin Baştan ve Rıza Kocaoğlu'nun yer aldığı 'İnci Taneleri' dizisinin 19. bölümünden öne çıkanlar şu şekilde:

DİLBER'İN PLANI

Azem, Dilber, Yıldız ve Zerre düğün için yola çıktıklarında çevirmeye denk geldiler. Herke panik yaparken Dilber'in aklına bir plan geldi. Bu plan sayesinde 4'lü yoluna devam etti.

AZEM'İ HATIRLATAN O ŞARKI

Piraye kızı Ayça'yla beraber tatil yaparken yanlarından geçen teknede Ferdi Tayfur'un 'Hatıran Yeter' şarkısı çalıyordu. Piraye sözlerden sonra Azem'i hatırlayarak duygulandı.

Masterchef'te 3. ve 4. eleme adayı belli oldu! 'Haksızlık olduğunu düşünüyorum'

NERGİS VE NEHİR YILLAR SONRA YAN YANA

Kazım yıllar sonra eşini Nehir'le görüştürmek için yanına getirdi. Nergis teyzesini gören Nehir duygulanarak hızla arkadaşların yanından ayrılarak yanlarına koştu.

NUSRET DÜŞMANIYLA İŞBİRLİĞİ YAPIYOR

Nusret akıl danışmak için Berzan'la birlikte Sırat'ın yanına geldi. Sırat, "Ben olsaydım Necmi'yi indirip, Aleyna'yı da Reyyaz'a teslim ederdim. Reyyaz çok büyüdü Nusret, sokaklardan da çekilmek istiyor zaten adamın işini görün sokaklar da size kalsın." dedi. Berzan bu durumda Cihan'a ne olacağını sorunca Sırat, "Cihan'ı falan bilmem ben. Herkes kendi sonunu kendi seçer" cevabını verdi.

Zeynep Demirel'in dileği kabul oldu! Bebeklerinin cinsiyetini açıkladı

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.