• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İletişim

AcizkuL

Forum Üyesi
Beyler dil arifi olmak çok kolay. Kafa traşlamayın. Ben nerede sukun hissedersem o insanla konuşurum. Kafa ütüleyeni dinlemem. Kafa ütüleyen yerinde sayar. Hem kendini ütüler hem bizi. Şirinlik denen bişey var. Bakın bir portre çizeyim. Yere kadar sakal. Görmez misin zahiriyim Muhammedin yoluyum inanmayanla muhabbeti keserim. Bu insan kaybetmeye mahkumdur beyler. Bir de portre çizeyim. Sakalları zor geldiği için kesmeyen. Yol budur erkandan içeru diyen yani. Yani yol budur benlik taslayan zahiriliği bahane eder yine giremez diyen kazanır. Bahanesi çoktur nefsin. Ben malı götürdüm beyler. Götürmeseydim yalan söylüyonursun derdiniz. İyi bir pazarcıdan güzel elma satmasını isteriz. Elmaları poşete sakin sakin koymak yerine üstümüze atandan bişey bekleyemeyiz. Bir de çakyamuni diye biri vardı burada. Yazdıklarının hiçbirini okumuyordum. Felsefecileri de okumuyorum.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.