• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

II.Abdülhamide Yapılmış Bir Hakaret

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,186
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
34.Osmanlı Padişahı 99. İslam Halifesi Olan II.Abdülhamid Han 10 Şubat 1918 Yılında Beyler Beyi Sarayında Vefaat Etmiştir. Abdülhamid Han'ın evlatları Fatih Sultan Mehmed'in Türbesine Defnedilmesini İster Ama Enver Paşa Dinimizce caiz değildir Diyerek II.Mahmut'un Türbesine Defnedilmesini uygun oldugunu söylemiştir.

Peki Sorum Bu yazıyı okuyacaklara;

Fatih Sultan Mehmed Türbesine defnedilmesi caiz değil iken II.Mahmut Türbesine defnedilmesi nasıl caiz oluyor.


Peki ya buna ne demeli İslam Aleminin 99. Halifesi olan Abdestsiz yere basmayan Abdulhamid Han'ın Cenaze Namazını Musa Kazım Efendi Kıldırmıştır ve Kendisi Bir Masondur.

Araştırma Yaparak Bu bilgilere Rahatça Ulaşabilirsiniz.


Saygılarımla.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.