ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

• “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Her şeye inat - Herkes ZAR`lansın

Linux

Owner
Her geçen gün azalan forum kültürüne yeni bir soluk kazandırmak, bu duyguyu, paylaşımcı ruhu devam ettirmek amacı ile girişimde bulunduğumuz bu ortam da, yenilikçi ve forumculuk anlayışına bağlı kalarak gönüllülük esasını baz alarak, aynı zamanda bu duyguyu eğlenceye çevirerek dosthane bir ortam sağlamayı hedef edindik.

Genel - ForumZAR

Başladığımız bu YOL`da siz kıymetli forum sever dostlarımızı da aramızda görmekten büyük bir kıvanç duyacağımızı da belirtmek isterim.

Vira Bismillah..

İstediğiniz her şeyi hazırlayabilirsiniz, ancak zar atmazsanız asla başarılı olamazsınız. Shia LaBeouf

ve biz de ZAR`ımızı atıyoruz.

Son düzenleme:

ercanaysun

Forum Üyesi
Gerçekten unutulmaya yüz tutan Forum kültürüne, yaptığınız eglenceli ortamlar kıvrak zeka ve büyük emekler ile tekrar canlılık getirdiğimiz için gönül dolusu tesukkurlerimi sunmak istiyorum. Şahsım adına severek takip ettiğimi ve her geçen birseyler kazandığını vurgulamadan edemeyeceğim....

hifa

Forum Üyesi
Bayan Üye
Her geçen gün azalan forum kültürüne yeni bir soluk kazandırmak, bu duyguyu, paylaşımcı ruhu devam ettirmek amacı ile girişimde bulunduğumuz bu ortam da, yenilikçi ve forumculuk anlayışına bağlı kalarak gönüllülük esasını baz alarak, aynı zamanda bu duyguyu eğlenceye çevirerek dosthane bir ortam sağlamayı hedef edindik.

Genel - ForumZAR

Başladığımız bu YOL`da siz kıymetli forum sever dostlarımızı da aramızda görmekten büyük bir kıvanç duyacağımızı da belirtmek isterim.

Vira Bismillah..

ve biz de ZAR`ımızı atıyoruz.
Merhaba forum severler icin cok güzel bir etkinlik dusunmusunuz cok duygulandım ve sevindim açikcasi cok ince bir düşünce bunu uygulamaya gecirmenizde cok harika basarilar diliyorum

brboz36

Forum Üyesi
Gerçekten mükemmel bir yazı emeğinize sağlık kardeşim. Forumun görünümü de çok başarılı ve görselliği de güzel olmuş teşekkürler başarılar diliyorum. Emeklerin var olsun. Daha da büyümesi dileği ile. Allah'a emanetsiniz

gul.ben.34

Forum Üyesi
Bayan Üye
Birçok Forum sitesine üyeliğim vardır Fakat bu siteyi çok sık kullanacağım. Evet Forum kültürünü gerçekten ayak uydurabilen bir site emeğinize yüreğinize sağlık

sedabykl09

Forum Üyesi
Bayan Üye
sizi uzun zamandır takip ediyorum bu from sitesin den daha iyisini daha önce hiç görmemiştim gerçekten çok başarılı olmuş tebrik ederim emeğinize sağlık

DeathLy

Forum Üyesi
Hayırlı olsun güzel dostum, başarılar diliyorum. Tanıdığım en eski forumculardan birisin sen ve bu işin pirisin.

busrakaya

Forum Üyesi
Ne kadar güzel bir iş yaptınız sonunda güzel sıcak ve keyifli bir ortam oluşacak hayırlı olsun diyelim 😍

Koraykoc123

Forum Üyesi
Bu güne kadar bir çok forum sitesi gördüm kullandım fakat bu site kadar iyi ve bu site kadar güzel bir forum sitesi olduğunu düşünmüyorum. Burda takılıp başlıklar altında düşüncelerimi paylaşmak benim için bi terapi niteliği taşıyor

Linux

Owner
Kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum, hepiniz hoşgeldiniz.

Emre ESMER

Moderatör
Güzel şeyler oluyor.
Yeni katılan herkese teşekkür ediyoruz.
Herkes ZARlansın.

Üst Alt