• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Heidi Klum: Kocamın kanını emiyorum

SheLa

Moderatör
Bayan Üye

Dünyaca ünlü model Heidi Klum, genç ve güzel kalmasını kendisinden 17 yaş küçük kocası Tom Kaulitz'e borçlu olduğunu söyledi.

49 yaşındaki Klum, bir dergiye verdiği röportajda, gençlik sırrı hakkında esprili bir yorum yaptı: "Kocamın genç kanını emiyorum. Tıpkı bir vampir gibi."

"Ömür geçti"
Bu evliliğinde çok mutlu olduğunu da söyleyen Klum, "Zaman akıp gidiyor ama şimdiden bir ömür geçmiş gibi hissediyorum. İlk kez her şeyi konuşabileceğim bir partnerim var.

Sorumlulukları paylaşabileceğim biri var. Eskiden her işte tek başımaydım. Hayatımda ilk defa gerçekten bir partnerinin olmasının nasıl olduğunu deneyimliyorum."

4 çocuğu var
Klum ve Kaulitz, iki ay nişanlı kaldıktan sonra Ağustos 2019'da evlenmişti. Ocak 2020'de People'a konuşan Klum, Kaulitz hayatındayken "Çok daha mutlu biri" olduğunu söylemişti. Bundan önce iki kez daha evlenen Klum'un 4 çocuğu var.

Kaynakça Ensonhaber​

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.
Üst Alt