• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Hazal Kaya: Kızımı görünce aklıma başka bir isim gelir diye pay bırakıyorum!

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

SEÇKİN ŞENVARDAR / Milliyet.com.tr
Şimdilerde yedi aylık hamile olan Hazal Kaya, geçtiğimiz ay marka yüzü olduğu giyim firmasının yeni sezon koleksiyonunu tanıttığı davette objektiflere poz vermişti. Göbeğini açıktan bırakan kıyafetiyle dikkat çeken 32 yaşındaki oyuncu, doğumun Türkiye'de olacağını söylemişti.

"ESKİ İSİM SEVİYORUZ"

Doğacak kızının ilk ismine kendisinin de adı olan Leyla'yı verdiklerini söyleyen Hazal Kaya, ısrarlı sorular üzerine ikinci ismin 'Süreyya' olacağını da açıklamıştı.

Süreyya'nın sevdiği bir isim olduğunu ve daha çok eski geleneksel isimleri sevdiklerini belirten güzel oyuncu, şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni
Hazal Kaya ve Ali Atay'ın 5 milyon TL'lik yazlığı!

"KONTROLE GELDİK"

Tüm bunların ardından Kızı Leyla Süreyya'ya kavuşmak için gün sayan Hazal Kaya, 2019'da dünyaevine girdiği eşi Ali Atay (46) ile birlikte Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.

Ayaküstü basın mensuplarıyla konuşup, doktor kontrolüne geldiklerini ve her şeyin yolunda gittiğini söyleyen Kaya; randevuya yetişmek için acele ettiklerini belirterek; "Doktor kontrolüne geldik arkadaşlar. Acelemiz var başka zaman konuşalım" dedi.

"LEYLA SÜREYYA OLACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR"

Diyetisyen Yeşim Temel Özcan ve Bahar Şamhili Tanju'nun sunduğu, yapımcılığını Özlem Çelik ve Çağrı Çelik’in üstlendiği 'Doğal Olarak' adlı programa da katılan güzel oyuncu, hamilelik sürecini anlatıp; doğru beslenme hakkında bilgiler aldı.

Ünlü isim, "Kızımın adı Leyla Süreyya olacak gibi görünüyor. Ama bebeğimi görünce o esnada belki başka bir isim aklıma gelir diye bir pay bırakıyorum" itirafında da bulundu.

"DERDİM KİLO VERMEK DEĞİLDİ"

Kaya, hamilelik sürecindeki kilo alımıyla ilgili ise "Ne kadar çok emziriyorsan o kadar çok kilo veriyorsun. Ama derdim kilo vermek değildi. İlk hamileliğimde çok kilo aldım, daha rahat gezebilmek için kilo verdim. Derdim daha rahat hareket edebilmek. Sezaryenle doğum yapınca dikişler nedeniyle fazla kilo sıkıntı oluyor. Şimdi daha planlı, daha kontrollü gidebiliyorum" açıklamasını yaptı.

'Evde baygın yatıyorum'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.