• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Hande Yener, Kuruçeşme Açıkhava'yı yıktı geçti!

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

İlginin yoğun olduğu gecede binlerce hayranının karşısına çıkan Hande Yener, en son çıkardığı ‘İyi Ya’ şarkısıyla konserine start verdi. Kuruçeşme’ye özel repertuvar hazırlayan ünlü sanatçı, “22 yıldır beraberiz. Çok heyecanlıyım ve bir tek sizin yanınızda böyle heyecanlanıyorum. İyi ki geldiniz. Teşekkür ederim” sözleriyle sevenlerini selamladı. Yener, eski ve yeni şarkılarıyla harmanladığı repertuvarıyla hayranlarını mest etti.

SAHNE STİLİYLE BÜYÜLEDİ

Hakan Akkaya imzalı iki özel tasarım kostüm giyinen sanatçı, kıyafet seçimi ile yine çok konuşuldu. İlk bölümde inci ve değerli taşlarla el işçiliğinde işlenmiş siyah elbisesi ve dev siyah duvağı ile sahneye çıkan Yener, ikinci yarıda giydiği büyük kollu mini beyaz deri elbisesiyle benzersiz ve emsalsiz ikonik tarzını ortaya koydu.

"BU SEFER MADONNA'DAN ÖNCE BEN GİYDİM"

Kuruçeşme’de yapılan dev şov için Yener’in sahne tarzının tamamlayıcısı olarak 10 dansçısına Hakan Akkaya tarafından 100 parçadan oluşan iki ayrı dans kostümü yapıldı. Hande Yener, ünlü modacı Hakan Akkaya’ya, “Bu gece beni 40 kişiyle hazırladı. Bu sefer Madonna’dan önce ben giydim. Biliyorsunuz Madonna’yı giydiriyor. Kostümlerimin hepsi çok iyi” sözleriyle teşekkür etti.

JESTİYLE HAYRANLARININ GÖNLÜNÜ FETHETTİ

Samimi tavırlarıyla gönülleri fetheden Hande Yener, sahneden hayranlarına seslendi. “22 yıldır beni yalnız bırakmayan hayranlarım burada ve onlara varlıkları için çok teşekkür ediyorum. İki hayranımı buraya davet ediyorum” diyerek sahneye çağırdı. Hande Yener, ‘Armağan’ isimli şarkısını hayranıyla birlikte söyleyerek sahnede dans etti.

BertaN

Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.