• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Halil Dervişoğlu transferi olursa sürpriz olmaz.

Rodin

Forum Üyesii
Ali Naci Küçük; Beşiktaş daha kreatif, daha aratıcı bir oyuncu alacaktır. Delle Alli olmadı işte, Şenol Güneş nerede ise bir tek ona dokunamadı. Beşiktaş'ta herkese pozitif katkı sağladı ama onu kazanamadı belki Delle Alli'nin yerine birini monte etmek istiyor Beşiktaş birde tabiki ikinci golcü mevzuu var bence o çok önemli Cenk Tosun sakatlandı kampa katılamayacak, sakatlıktan çıktıktan sonra belli bir hazırlık süreci yaşayacak. Ben burada Halil dervişoğlu ismininde bir anlamda olası bir Cenk'in geç dönüşüne önlem almak adına yapılan bir hamle olarak düşünüyorum. Çünkü sadece şu an Aboubakar var. Halil konusunda Beşiktaş'ın Galatasaray'da forma giyerken de bir ilgisi olmuştu. Böyle bir transfer olursa sürpriz olmaz. Gedson'da o bölgede iyi oynamıştı ama böyle birtransfer olursa nasıl bir ikili ortaya çıkar bilimedim. Halil doğru bir isim, doğru bir transfer olur.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.