• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Hadise'den hamilelik açıklaması

SheLa

Moderatör
Bayan Üye

Şarkıcı Hadise, geçen nisan ayında iş adamı Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturdu.

Sessiz sedasız evlenen şarkıcı ile ilgili son olarak hamilelik iddiaları ortaya atıldı.

Hayranlarını heyecanlandıran gelişme sonrası çiftin arası açıldı.

Yüzükler çıktı
İddialara göre 36 yaşındaki Hadise, bebek istemedi.

Bu karar, kocası Dinçerleri üzdü ve ikili yüzükleri çıkardı.

Beğeni geldi
Çifti barıştırmak için aileler devreye girdi ve şarkıcı yakın çevresine Her şey yolunda mesajını verdi.

Öyle ki Mehmet Dinçerler, bugün eşinin Kıbrıs konserinden derlenen bir videoyu beğendi.

Aradan çok zaman geçmeden Hadiseden de bir açıklama geldi.

Hamile değilim, tedavi görmüyorum
Instagram hesabından yazılı bir açıklamaya yayınlayan Hadise, Bu kadar özel bir konuda açıklama yapmak zorunda kalmış olmaktan son derece rahatsız hissetmekle beraber; ısrarla yapılan yalan hamilelik haberleri ile ilgili maalesef açıklama yapmak zorunda hissediyorum. Hamile değilim ve bunun için bir tedavi de görmüyorum. Bilginize dedi.

Kaynakça Ensonhaber​

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.