• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

HABERLER: Uraz Kaygılaroğlu'ndan 'oje' cevabı: Kızdım ve kırıldım!

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Uraz Kaygılaroğlu, 2.8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından el tırnaklarında siyah oje olan bir fotoğrafını paylaştı. 2019 yılında boşandığı Melis İşiten'le evliliğinden dünyaya gelen kızı Ada'nın isteği üzerine daha önce de oje süren ünlü oyuncu, "Hakaret kabul edilemez. Kızdım ve kırıldım" diyerek, tepkisini dile getirdi.

"BEN BÖYLE BİRİYİM"

Alıntı Metni

"KANAAT ÖNDERİ YA DA BİLİRKİŞİ DEĞİLİM"

35 yaşındaki oyuncu, "Bir altını çizelim abilerim ablalarım; kimsenin torpillisi olmadım, bir dayım eniştem olmadı. Bir gün çalmadım çırpmadım, vergi kaçırmadım. Kimseyle kavga edip sövmedim, görüşüne ya da görünüşüne göre insan ayırmadım. Herkese saygılı olmak, anlamaya çalışmak önceliğim oldu. Sadece ve sadece işimi yaptım, iyi yapmaya çalıştım, çok çalıştım daha da çok çalışacağım. Öncelikle tarzımı tavrımı değil işimi beğeninize sunuyorum. Tabii bunların hepsi göreceli şeyler beğenip beğenmemek çok kişisel, saygı duyarım ama hakaret kabul edilemez. Kızdım ve kırıldım açıkçası. Ben bir kanaat önderi ya da bilirkişi değilim" ifadelerini kullandı.

Eski eşi ve kızıyla fotoğrafını paylaştı

"NE RENKTE KULLANACAĞIMA BEN KARAR VERİRİM"

Alıntı Metni

ÜNLÜLERDEN YORUM YAĞDI

Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaşımına; eski eşi Melis İşiten'in yanı sıra Burcu Biricik, Pelin Akil, Hazal Kaya, Nilperi Şahinkaya, Bora Akkaş, Damla Sönmez, Serel Yereli, Caner Özyurtlu, Şebnem Hassanisoughi, Merve Dizdar, Aslıhan Gürbüz, Can Bonomo, Hasibe Eren, Ceyhun Fersoy, Enis Arıkan, Asuman Dabak, Ferit Aktuğ, Devin Özgür Çınar, Fırat Parlak, Esra Kızıldoğan, Tansu Dayan, Uğur Demirpehlivan ve Mert Öner gibi birçok ünlü isim de yorumlarıyla destek verdi.

Uraz ve Kaan seabob yaptı

BertaN

Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.