• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Haberler: Son halini görenlerin gözlerine inanamadığı Taha Duymaz'dan 'estetik' itirafı!

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Milliyet.com.tr
Yemek videolarıyla fenomen haline gelen Taha Duymaz, Armağan Çağlayan'ın YouTube paylaşımlarından para kazanıp kazanmadığını sorunca, "Çok şükür kazanıyorum ama hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil. Yetmiyor! Yemek malzemesine 400-500 TL veriyorum. Reklamdan kazancım da 3-4 bin TL. Zaten sosyal medyada 'imkansızlıklar içinde yemek yapan' olarak tanındım. Elimde ne malzeme varsa onunla tarif veriyorum. İnsanlar 'Artık para kazanmaya başladın, güzel şeyler üret' demeye başladı. Olsa zaten üretiyorum" ifadelerini kullandı.

"ARKADAŞIM BURNUMU YAPTIRDI"

Maddi imkansızlıklar sebebiyle 4'üncü sınıfa kadar okuduğunu söyleyen 19 yaşındaki Duymaz, "Bu kadar maddi imkansızlıklar içinde o estetikleri nasıl yaptırdınız?" sorusuna şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

"ALLAH AFFETSİN KOCAMAN BİR BURNUM VADI"

"Bir tek burnunuzu mu yaptırdınız?" sorusu üzerine ise "Kulağımı da yaptırdım, aynı hoca yaptı. Yalan söylemek istemiyorum, para vermedim. Reklamdan ziyade doktorla aramdaki samimiyetten kaynaklı. Yine de ben onu paylaştım. Çünkü burnumdan çok memnun kaldım. Eskisinden daha güzel nefes alabiliyorum ve kocaman bir burnum vardı Allah affetsin, kötüydü yani. Şimdi mutluyum. Sokakta yürüyordum, sırf burnum gözükmesin diye burnumu kaşıyormuş gibi yapıyordum. AVM'lerde, kafelerde koltukta duvara karşı oturuyordum. Psikolojimi bozuyordu" açıklamasını yaptı.

Ailesinden habersiz şekilde estetik yaptırdığını, hastanede olmasına rağmen annesine arkadaşıyla kafede olduğunuy söyleyen Taha, ameliyatın ardındandurumu öğrenen babasının kendisine çok kızdığını da itiraf etti.

"KARAKTER MESELESİ"

Markalardan teklif alamadığını dile getiren Taha Duymaz, "Sosyal medyada 'Samimiyetin gitti' şeklinde yorumlar yapılıyor. Estetik yaptırmak ile samimiyetin hiçbir alakası yok. Karakter meselesi, insanın karakteri değişmesin. İsteyen istediğini yaptırsın. Kim nasıl mutluysa öyle yaşasın. Hepimizin ömrü kelebek gibi, gelip geçiyor" şeklinde konuştu.

Taha Duymaz’a bıçaklı saldırı! Gözyaşları içinde anlattı, Yamuk tavayla yemek pişirip fenomen olan Taha Duymaz anlattı! 'Ne yaptıysam dalga geçtiler'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.