• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Haberler: Seren Serengil'den Hadise hakkındaki iddialara yanıt!

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Seren Serengil, bir dönem Hadise ile Reza Zerrab arasında ilişki olduğunu iddia ederek, canlı yayında elindeki belgeleri açıklamıştı. Hadise'nin kesin bir dille yalanladığı yasak aşk iddiasıyla ilgili konuşan Serengil, Ebru Gündeş tarafından Reza Zarrab'a açılan boşanma davasına ilişkin dosyadan bir bölüm de okumuştu.

"YASAK AŞKI İTİRAF ETTİ"

Serengil'in iddiasına göre söz konusu dilekçede şu ifadeler yer alıyordu:

Alıntı Metni

"İHANETTEN EMİN OLUNCA DAVA AÇTI"

Seren Serengil, Ebru Gündeş'in yasak aşk iddiasının çıktığı dönemde dokuz günlüğüne kızı için Amerika'ya gittiğini belirterek, "Hadise olayını bilerek kızı için Reza Zarrab'ın yanına gitti. Döner dönmez de ihanetten emin olunca boşanma davasını açtı. İhanete üzülürüm ama yakın arkadaş olması çok başka" şeklinde konuşmuştu.

HADİSE, HAKKINDAKİ İDDİALARA İSYAN ETTİ

Seren Serengil'in "Hadise'nin mesajlarını ifşa edeceğim" demesi üzerine Instagram hesabından bir paylaşım yapan Hadise, isim vermeden ünlü şarkıcıya sert tepki göstermişti:

Alıntı Metni

Hadise: Asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim!

"BİTTİ O KONU!"

Önceki gün Nişantaşı'nda köpekleriyle görüntülenen Seren Serengil, kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Serengil, Hadise ile ilgili konuyu kapattığını ve daha fazla konuşmak istemediğini söyleyip, "Onu paket yaptık. Bitti o konu" dedi.

"ANNEM BENİM CANIM"

Serengil, annesi Nevin Teoman'ın kendisine açtığı dava hakkında da konuşup, "Annem benim canım. Maalesef ilk evliliğinden çocukları var. Amaçları belli. Biz gerekli belgelerimizi koyduk, bekliyoruz. Öztürk Serengil'in malı Öztürk Serengil'in kızınındır. Annemle görüşüyorum tabii ki o beni canımdır" açıklamasını yaptı.

NE OLMUŞTU?

İddiaya göre Serengil, annesi Nevin teoman'ın Ankara'da GATA'ya götürüp sağlık heyetine soktu ve vasiyetini yazdırdıktan sonra ölünceye kadar bakma vaadi sözleşmesi yaptırıp noterden annesinin imzasını aldı. Ardından Suadiye'de piyasa değeri 30 milyon TL olan dairesinin tapusunu kendi üzerine aldı.Nevin Serengil, dairesini satılığa çıkarmak istediğinde tapunun kendisinin üzerinde olmadığını, Seren Serengil'in üzerine geçtiğini öğrenince kızına dava açtı.

"KONYA VALİLİĞİ'NDEN RANDEVU ALDIM"

Konya'daki hayvan barınağında yaşanan skandal görüntüler hakkında konuşan Serengil, "Çarşamba günü Konya Valiliği'nden randevu aldım. Rehabilitasyon Merkezi'ne gideceğim, çekimler yapacağız ve yeri göreceğim" dedi.

"YURT DIŞINDA EN AZ10 YIL HAPİS YATARLARDI"

Serengil, sokaklarda başıboş köpekler nedeniyle insanların rahat gezemediği şeklindeki eleştirilere katılmadığını anlatıp, "Yüz yıldan beri sokaklarda köpekler var ve bu zamana kadar hiç kimseyi öldürmemişler. Tüm dünyada yaşam alanları var. Yurt dışı örnekleri verilmesi saçma. Zihniyetle ilgili olduğunu düşünüyorum, cahillikle alakalı. Bu köpeği öyle öldüren yarın bizi de çocukları da öyle öldürür" şeklinde konuştu.

Seren Serengil'den 'aldaltıldı' iddialarına yanıt

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.