• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Haberler: Kameraları gören Merve Boluğur çılgına döndü!

Nova

Forum Üyesii

Merve Boluğur ve Mert Aydın, 2 Ekim'de Fuat Paşa Yalısı’nda dünyaevine girmiş, 23 Kasım'da tek celsede boşanmıştı. Özel hayatlarıyla magazin gündeminden düşmeyen eski eşler, geçtiğimiz günlerde Galataport’daki bir mekanda buluşmuştu. Kahve içip, sohbet eden ikilinin, basın mensuplarını görünce keyfi kaçmıştı.

Çıkış kapısına yönelen Boluğur ile Aydın, sorular karşısında sessiz kalmayı tercih etmişti. Aydın’ın aracıyla oradan uzaklaşan çift, Nişantaşı’nda başka bir yere geçmişti.

ARNAVUTKÖY'DE SARMAŞ DOLAŞ

Ünlü çift, ardından Arnavutköy'de bir mekandan çıkarken sarmaş dolaş objektiflere yansımıştı.

Evliliklerini 53 günde bitiren Merve Boluğur ile Mert Aydın’ın son olarak ‘Survivor’a gideceği iddia edilmişti.

"SURVIVOR BENİM İÇİN OLDU SAYILIR"

Dj Mert Aydın konuyla ilgili şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni

"GEREKSİZ İNSAN"

Öte yandan boşanma hakkında açıklamaları merakla beklenen Mert Aydın, günler sonra sessizliğini bozmuştu. Evliliği geçtiğimiz ay sona eren 35 yaşındaki DJ, “Boşandıktan sonra ilk kez bir etkinliğe katılıp, çok sevdiğim işimi yaptım. Bana ne soracağınızı biliyorum. Gereksiz insan, konuşmaya hiç gerek yok. Unutmaya çalışıyorum" açıklamasını yapmıştı.

Merve Boluğur: Erkekcik gibi konuşmaktan vazgeçin

"ÇEKMEYİN ÇEKMEYİN!"

Merve Boluğur ve ayrıldığı eşi Mert Aydın, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Tekrardan barıştıkları iddia edilen ve Nişantaşı'ndaki bir restoranda yemek yiyen çift, mekanın kapısına araçla yanaştı. Tam indikleri esnada gazetecileri gören Boluğur ve Aydın, arabaya koşar adımlar ile geri bindi. "Çekmeyin çekmeyin!" diye bağıran Boluğur, "Ailem istemiyor. Beni çekmeyin" diyerek, sitemde bulundu.

15 DAKİKA SONRA GERİ GELDİLER

Ardından mekana girmekten vazgeçen ikili oradan ayrıldı ve 15 dakika sonra geri geldi. Tekrardan araçtan inerek koşar adımlar ile mekana giren Boluğur ve Aydın, içeride hızlıca yemek yiyerek 20 dakika sonra geri çıktı.

"İNSAN DEĞİLSİNİZ SİZ"

Çıkışta gazeteciler kendisini çekince Merve Boluğur, "Kapatır mısın kamerayı? İnsani bir şey istiyorum senden. Görüntülenmek istemiyorum. İnsan değilsiniz siz. Vicdanınız sıfır. Hala çekiyorsun, kapat abi" diyerek bağırdı. Ardından Mert Aydın, oyuncuyu sakinleştirmeye çalışarak araca bindirdi. Birlikte oradan ayrılan çiftten Mert Aydın, aracını gazetecilerin üzerine sürdü.

Merve Boluğur'dan Mert Aydın'a: En büyük hediyem yanımda

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.