• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Haberler: Hazal Filiz Küçükköse tek yumurta ikiziymiş!

Artur

Forum Üyesii

Hazal Filiz Küçükköse, 'Bambaşka Sohbetler' programına konuk oldu. 36 yaşındaki oyuncu, dört kardeş olduklarını ve ailede herkesin iki adı olduğunu söyledi.

"KENDİMİ HİÇ FİLİZ HİSSETMİYORUM"

Çocukluğundan üniversite yıllarına kadar ailesinin kendisine Filiz diye hitap ettiğini belirten Küçükköse, "Üniversitede Hazal ismini kullanmaya başladım ve bana bu ismin daha iyi geldiğini hissettim. Kendimi hiç Filiz hissetmiyorum" dedi.

Hazal Filiz Küçükköse'den Can Tunalı'ya: Onun miadı doldu

"ÖBÜR YARIM GİBİYDİ"

Hazal Filiz Küçükköse, Ankara'da yaşayan ve iki çocuk annesi olan ikizi Deniz'i anlattı. Tek yumurta ikizi olan kardeşler, çocukken hiç ayırt edilemiyorlarmış.

Kardeşiyle benzerliği hakkında ünlü oyuncu, "Kimi zaman küpelerimizden ayırıyorlardı bizi. Öbür yarım gibiydi. Ben üniversiteyi kazandım, o evlendi ve yolumuz ayrıldı" açıklamasını yaptı.

"MENTORUM ABİM VE BABAM"

Bir süredir ekranlardan uzak olan, son olarak 'Kötü Adamın 10 Günü' filminde kamera karşısına geçen Hazal Filiz Küçükköse, doktor olan abisi ve babasının hayattaki mentorleri olduğunu da sözlerine ekledi.

Hazal Filiz Küçükköse ikizini anlattı: Birbirimizin yerine geçerdik!

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.