• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Haberler: Hakan Meriçliler'den 'Yalan Dünya' itirafı!

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Tiyatroda birçok oyunda rol alan Hakan Meriçliler, "Bütün oyunlarda çok severek çalıştım. Hiç boş geçmedim. Hiçbir zaman bankamatik oyuncusu olmadım. Gerekirse üç oyunda da oynarız. Bu bir sevda işi" dedi.

"O TAKSİTİ ÖDEMEM GEREKTİ"

Tiyatro sahnesinden dizilere geçişini anlatan ünlü oyuncu, "Şu anda tiyatro son sınıf öğrencisi oğlum Doğaç, ilk okula başlayacaktı. Oğlumun iyi bir eğitim görmesini istedim. Tabii o zaman hiç dizici olmayı düşünmüyordum. Baktım ki para kazanmam gerekiyor. O sırada bir taksit problemi yaşadım ve o taksiti ödemem gerekti. O sırada 'Küçük Kadınlar' dizisinden üç bölümlük bir iş geldi. Taksiti karşılıyordu. Ben de 'tamam' dedim. Fakat benden o kadar memnun kaldılar ki o üç bölüm oldu 13 bölüm. Tamamlayıncaya kadar bekledim. 'Çok devam istemiyorum' dedim ve 13 bölüm sonra ayrıldım. Dizi hayatım oğlum sayesinde başladı" şeklinde konuştu.

"GÜLSE İLE GÖRÜŞMEYE 'ÇAĞATAY' OLARAK GİTTİM"

'Yalan Dünya'daki 'Çağatay' rolüyle hafızalara kazınan Hakan Meriçliler, diziye dahil olmadan Gülse Birsel’in çok konuşulacak bir iş yapacağını hissettiğini söyledi.

Alıntı Metni

İspanyol sevgilisiyle görüntülendi

"ÇOK KERE PARAYI REDDETTİM"

Yalan Dünya'dan sonra benzer roller için çok teklif geldiğini belirten oyuncu, "Çok teklif geldi, pek çok kere parayı reddettim. Aynı tipi oynamanı istiyorlar çünkü. Öyle tanıyınca öyle istiyorlar. Bizde böyle bir şey var. Avrupa’da, Amerika'da böyle bir şey yok. Aslında 'Joker' gibi bir rol oynamam lazım. Tam böyle bir şey. Çok isterim mesela Joker oynamak" açıklamasını yaptı.

"ORTALIK ÇÖPLÜĞE DÖNÜYOR!"

Oyunculukta asıl olanın duygu olduğunu vurgulayan 54 yaşındaki sanatçı, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

"ABİ BENDEN OYUNCU OLMAZ MI?"

Oyuncu olmak isteyenlere de tavsiyelerde bulunan Meriçliler, "Oyunculuk ya aşkla yapılır ya hiç yapılmaz. Çok mutsuz eder insanı. Çünkü onların kendi kameralarından baktığımız zaman çok mutsuz olacakları için ben özellikle bu işi yapamayacak arkadaşlara sesleneyim çünkü herkes oyuncu olmak istiyor artık, herkes ama. Taksiye biniyorum, 'Abi oyuncu yapsana', 'Abi benden oyuncu olmaz mı?' gibi bir durum oluyor ve bence sakın böyle bir şey düşünmeyin" dedi.

Gülse Birsel'den Burhan Altıntop itirafı!, 'Herkesin parası geçmişine göre doğru orantılıydı'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.