• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

HABERLER: Ceylan'ın kızı Melodi Bozkurt evlendi

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

2015 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ni derece ile bitiren Melodi Bozkurt, bir süredir yüksek lisans için gittiği Kanada'da yaşıyor. Sevgilisi Ozan Özgül ile Toronto'da nikâh masasına oturan Bozkurt, güzel haberi ssyal medyada duyurdu. Çiftin birçok yakını, nikâhı online olarak izledi.

'SOYADI' HAMLESİ

Melodi Bozkurt, Instagram hesabından takipçileriyle paylaştığı düğün fotoğrafına, "Eşim" notunu düştü. Bozkurt'un, Instagram profiline eşinin soyadı olan Özgül'ü de eklemesi dikkat çekti.

"ŞÜKÜRLER OLSUN BUGÜNLERİ DE GÖRDÜM"

Türkücü Ceylan, kızının nikah fotoğraflarını sosyal medyada yayınladı ve kalp emojisiyle birlikte "Rabbim'e şükürler olsun bugünleri de gördüm. Yavrularım elleriniz hiç ayrılmasın. Sizi çook seviyorum. Bir ömür boyu mutlu olun inşallah" mesajını yazdı.

'Ben fotoğrafta üç arkadaş görüyorum'

GÖRENLER ŞAŞTI KALDI

Daha önce Selena Gomez, Gülşen, Elçin Sangu ve Kris Jenner'a benzetilen Ceylan, sık sık değiştirdiği imajıyla gündeme geliyor. Geçtiğimiz aylarda saçlarını sarıya boyatan ünlü isim, yeni imajıyla bu kez de Marilyn Monroe'ya benzetilmişti. Spor tarzıyla hafta sonunun keyfini çıkartan Ceylan Avcı, objektiflere verdiği pozları Montaigne'in "Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez" sözüyle paylaşmıştı.

"BENDEN GENÇ DURUYORSUN ANNEM"

48 yaşındaki Türk Halk Müziği ve arabesk müzik sanatçısı Ceylan'ın fotoğraflarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelirken; Erkan Bozkurt ile evliliğinden dünyaya getirdiği kızı Melodi de annesinin karelerine kayıtsız kalmamıştı. Bozkurt, annesinin fotoğrafına, "Benden genç duruyorsun annem. Yerim senin güzelliğini sarı şekerim. Kraliçem. Maşallah" notunu düşmüştü.

MELODİ BAMBAŞKA BİRİ OLDU

Öte yandan Ceylan'ın kızı Melodi de değişimiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Yurt dışında yaşayan ve annesinin izinden giderek şarkıcı olmak için çalışmalar yapan Bozkurt'un yaptırdığı estetik müdahaleler dikkatlerden kaçmamıştı.

Paylaşımına yorum yağdı

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.