• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Güven Hokka: Önüne gelen 'ben tiyatro yapıyorum' diyor

Nova

Forum Üyesii

2006-2010 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan ve her bölümü ilgiyle takip edilen efsane dizi 'Yaprak Dökümü'nün Hayriye Tekin'i Güven Hokna, uzun bir aradan sonra geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Ayaküstü basın mensuplarıyla konuşan 76 yaşındaki Hokna, "Yaprak Dökümü dizisi şimdi ekranlarda olsaydı yeni jenerasyonu yakalardı ve yine çok sevilirdi" ifadelerini kullandı.

"BİR AİLE OLUŞTURDUK"

"İyi yazılması ve iyi sanatçı topluluğunun bir arada olması her zaman çok avantajlı olmayabiliyor ama biz yürek olarak o kadar güzel birleştik ki bir aile oluşturduk" diyen ünlü isim, 47 yaşına geldiğine dair espri yaparak sözlerine şöyle devam etti:

Alıntı Metni
Güven Hokna: Fahriye ve Gökçe arasında tatlı bir rekabet vardı

"TECRÜBELİ OLMANIZ YETMEZ"

Muhabirlerin, "Yaprak Dökümü dizisinden sonra sizi çok projede göremedik. Bunun sebebi neydi?" sorusu karşısında oyuncu, "Ben tiyatro kökenli biriyim. Tiyatro çok zor bir şey, şimdi önüne gelen ben tiyatro okuyorum diyor; bir geçim kaynağıdır evet ama donanımınız şart" dedi ve ekledi:

Alıntı Metni

"SAĞLIĞI YERİNDE"

Güven Hokna, Halil Ergün ile hala görüştüklerini söyleyerek; "Çok seviyorum Halil'i. Hem onun, hem benim dizlerimizden sıkıntılarımız var. Halil dizlerinden ameliyat geçirdi ama sağlığı gayet yerinde. Hemen hemen her gün konuşuyoruz. Çok şeker, çok güzel ve çok sevdiğim bir insan" dedi.

'Yaprak Dökümü'nün 'Sedef'i Seda Demir'den Bedia Ener itirafı!

"ÇOK GÖRÜŞEMİYORUZ"

Usta oyuncu, "'Yaprak Dökümü' dizisi Fahriye Evcen, Gökçe Bahadır, Deniz Çakır, Neslihan Atagül gibi birçok yıldız ismi sinema ve dizi dünyasına kazandırdı. Bununla ilgili düşünceleriniz neler?" sorusuna da yanıt verdi.

"Bizler onlara gerçek Anne-Baba gibi yaklaştık" diyen Hokna, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

YENİ PROJESİ GELİYOR

Güven Hokna yakın zamanda bir sinema filmi projesinde yer aldığını, çekimlerin bittiğini ve Şubat ayı içerisinde sinema filminin vizyonda olacağını da söyledi.

Deniz Çakır'dan 'Yaprak Dökümü' itirafı!

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.