• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Gurur Aydoğan'dan Oya Aydoğan açıklaması: Annem dünyanın en iyi kadınıydı

Nova

Forum Üyesii

Kariyerine kamera arkasında çalışarak başladığını belirten Gurur Aydoğan, "Ben aslında hep kamera arkası istiyordum ve iki yıla yakın kamera arkasında çalıştım. Sonrasında bir gençlik dizisi ile oyunculuk kariyerim başladı. Hayatım boyunca seçim yapmak zorunda kaldığım veya büyük kararlar almam gerektiği zamanlarda annemin varlığını hep hissettim ve beni doğru karar almamda yönlendirdi" ifadelerini kullandı.

"ADIM GİBİ ANNEMLE GURUR DUYUYORUM"

"Altı yıl geçti ama o halen benimle beraber ve beni kollamaya devam ediyor" diyen Aydoğan, annesinin ne kadar iyi bir insan olduğundan şu sözlerle bahsetti:

Alıntı Metni

Oya Aydaoğan, 8 Mayıs 2016'da aort damarı yırtılması sebebiyle hastaneye kaldırılmıştı. 12 saat süren ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan 59 yaşındaki oyuncu, 15 Mayıs 2016'da tedavi gördüğü İstanbul Ulus'taki hastanede hayatını kaybetmişti. Naaşı 16 Mayıs 2016'da, vasiyeti üzerine Ulus Mezarlığı'na defnedilmişti.

Gurur Aydoğan'dan Oya Aydoğan paylaşımı: Bugün sensiz altıncı yıl..., 'Ömrümün sonuna kadar böyle olacak'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.