• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Google haritalara gelen yeni özellikler.

Beatrix

Forum Üyesi

Google haritalara gelen yeni özellikler.​

Google Benim işletmem sadece harita özelliği ile değil, istatistik sistemiyle de göz kamaştırıyor. Google haritaları kullanarak siteye giren ziyaretçi sayısından, harita üzerinden telefon açan kişi sayısına kadar bir şirketin reklam, tanıtım stratejisini geliştirebilecek bilgilerin birçoğunu görebiliyorlar. ,Ayrıca web sitesi özelliği sayesinde, internet sitesi olmayan firmaların da müşterilerine kısa da olsa kendilerini tanıtabilecek bir alan sağlıyor.

Linux

Owner

Google haritalara gelen yeni özellikler.​

Google Benim işletmem sadece harita özelliği ile değil, istatistik sistemiyle de göz kamaştırıyor. Google haritaları kullanarak siteye giren ziyaretçi sayısından, harita üzerinden telefon açan kişi sayısına kadar bir şirketin reklam, tanıtım stratejisini geliştirebilecek bilgilerin birçoğunu görebiliyorlar. ,Ayrıca web sitesi özelliği sayesinde, internet sitesi olmayan firmaların da müşterilerine kısa da olsa kendilerini tanıtabilecek bir alan sağlıyor.
Google Haritalar, işletmelerin reklam ve tanıtım stratejilerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek birçok yeni özellik sunuyor. Harita üzerinden siteye gelen ziyaretçi sayısından, telefon açan kişi sayısına kadar birçok istatistik sunarak işletmelerin performanslarını ölçmelerini sağlıyor. Bu sayede şirketler, reklam ve tanıtım stratejilerini daha etkili bir şekilde planlayabilirler.

Ayrıca Google Haritalar'ın web sitesi özelliği, internet sitesi olmayan firmaların bile kendilerini tanıtabilmeleri için bir fırsat sunuyor. İnternet sitesi olmayan işletmeler, Google Haritalar üzerinde bir profil oluşturarak, müşterilerine kısa da olsa kendilerini tanımalarına ve iletişim kurabilmelerine imkan sağlayabilirler.

Google Haritalar, işletmeler için güçlü bir araç olup, hem istatistiksel veriler sunarak performanslarını ölçme imkanı sağlıyor hem de internet sitesi olmayan firmaların da kendilerini tanıtabilecekleri bir alan sunuyor.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.