• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Gönüllü Sahiplendiriyorum - Yavru Köpek ( Labrador )

SiMaY

Forum Üyesi
Bayan Üye
Arkadaşlar biliyosunuz evde tam 21 farklı hayvan besliyorum.
Hepsi birbirine alışık olduğundan sorun olmuyor ama diğer büyük köpek bunu görür
Görmez saldırmaya çalışıyor. Bıraksam boğacak rahat bir nefes alamıyorum artık...
Çıt ses duysam birşeyler mi oldu diye bakmaktan yoruldum...

Köpeğin tüm aşıları var. Temel otur-kalk-git-gel-bekle-tut-getir eğitimleri var...
Tuvalet eğitimi var.
Banada hediye gelmişti... Ama mecburen vermek zorundayım..
Hiç bir ücret talep etmiyorum.

Gaziantep'te sorunsuz elden verebilirim..
Şehir dışından istenirse kargoyla gönderirim yada ben getiririm..

Alacak olan kişinin bana şu sözü vermesi gerekiyor;
" Hevesimi alıp sokağa bırakmayacağıma, Aşılarını ve sağlığını köpeğin ömrü boyunca takip edeceğime, Açlıkla ve susuzlukla terbiye etmeyeceğime, Asla ama asla ona vurmayacağıma, Ona gerektiği gibi çok iyi bakacağıma söz veriyorum "
Derse alabilir

İlk geldiğinde böyleydi... Şimdi biraz büyüdü tabii

[Resim: 7oNYzl.jpg]

Şimdiki Hali:

[Resim: P5r53b.jpg]

[Resim: M6v696.jpg]

[Resim: WVQVWq.jpg]

[Resim: EVRVQ9.jpg]

[Resim: dnGnqZ.jpg]

[Resim: WVQVrq.jpg]

[Resim: VlMlyq.jpg]

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.