• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Gigi Datome'den duygulandıran deprem paylaşımı: "Çok geçmiş olsun. Sizinle ağlıyorum"

HKeNN

Forum Üyesi
Gigi Datome paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Bugün normal şartlarda İstanbul’da Ataşehir’de sahaya çıkmamız gerekiyordu ancak malum sebeplerden dolayı orada olamayacağız. Herhangi bir açıklama yapmak için birkaç gün bekledim çünkü sevgili Türkiye’mde ve Suriye’de meydana gelen trajedi beni şok etti, afallattı.

Binlerce insan gibi benim de arkadaşlarını ve aile bireylerini kaybetmiş arkadaşlarım var. Binlerce hikaye, binlerce trajedi. Bugünlerde o görüntüleri görmek çok acı verici.

Datome da güvenilir bağış adresi olarak AHBAP'ı gösterdi

Yardım etmek için bağışta bulunabileceğimiz bazı güvenilir STK’lar: Ahbap ve @Crocerossaital1.

Bu hepimizin başına gelebilir ve hepimiz, dünyanın dört bir yanındaki insanların imkanları dahilinde bize yardım etmesini isteriz. Çok geçmiş olsun. Sizinle ağlıyorum.”

Today we supposed to be in istanbul playing in Ataşehir, but we won’t for the well known reasons. I waited some days before posting anything, simply because I was shocked and astonished by the tragedy which occurred in my beloved Turkey and in Syria.

— Gigi Datome (@GigiDatome)

Bu içeriğin kaynağı Muhalif haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.