• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Forumumuz Artık Daha Hızlı

Linux

Owner
Arkaplan da bir çok degislikliğe giderek, yeni ayarlar yapıldı. Forumumuz artık daha seri sayfa geçişleri ile sorunsuz ve hızlı hizmet vermeye devam ediyor.

Gereksiz kodlar ve hantal yük olan görseller tamamen kaldırılmıştır.

Linux

Owner
Forumun biraz daha gereksiz kodlardan kurtulması adına bazı değişiklikler uyguladım.
Belki kullanıcı bazlı çok farkedilmeyecek lakin google gözünde SEO değerlerinde ciddi değerler kazandık.

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi
Emeğinize sağlık.
Yanlız şunu farkettim, bu büyüklükte forumlar açılan başlıklar google aramalarda çıkarken forumuuzda açılan başlıklar google aramalarında görünmüyor.
Seo çalışmıyor ya da bir problem var..

Bazı konu başlıklarında deneyerek bu sonuca vardım..

Linux

Owner
Emeğinize sağlık.
Yanlız şunu farkettim, bu büyüklükte forumlar açılan başlıklar google aramalarda çıkarken forumuuzda açılan başlıklar google aramalarında görünmüyor.
Seo çalışmıyor ya da bir problem var..

Bazı konu başlıklarında deneyerek bu sonuca vardım..
Evet Ayhan abicim.
Bunlardan dolayı gereksiz şeyleri kaldırdım. SEO anlamında daha iyi duruma gelmek için.

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi
Tamamdır sevgili kardeşim.
Eski bir forumcu olarak her anlamda faydalı olmak tek amacım.
Kolay gelsin. Umarım beklediğimiz noktaya çok hızlı bir şekilde gelir..

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.