• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Fenerbahçe'nin jetonu geç düştü!

Rodin

Forum Üyesi
Deprem nedeniyle ligden çekilen takımların maçlarıyla ilgili olarak TFF'nin aldığı karara sitem eden Jorge Jesus, "Aslında fikstür böyle değildi ama deprem trajedisi sonucunda ligi bu maçla bitiriyoruz çünkü deprem sebebiyle ligin bazı maçları oynanmadan kazanılıyor. Çok kez dile getirmiştim bunu, bana göre bu ligin gerçekliğini çıkartıyor. Bugün kazanmak için her şeyimizi vereceğiz." ifadelerini kullandı. Fenerbahçeli oyuncu İsmail Yüksek ise maç öncesi yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, "Bu lig bu sene birçok şaibeyle doluydu. Bu şampiyonluğun hak edilen bir şampiyonluk olduğunu düşünmüyorum." ifadelerini kullandı. Fenerbahçe, ligden çekilen takımların maçlarıyla ilgili olarak Beşiktaş'ın itirazına iştirak etmemiş ve TFF'nin verdiği kararı destekleyen bir tutum sergilemişti. Sarı lacivertliler bu tavırla bir bakıma UEFA'nın geçmiş uygulamalarına uymayan TFF'nin aldığı kararı daha rahat uygulamaya koymasını sağladı ve Galatasaray'ın şampiyonluğuna en büyük katkıyı sağlamış oldu. Duhuliye.com

BaLTAZAR

Forum Üyesi
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.