• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Fazıl Say'dan ayrılık paylaşımları

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Fazıl Say'dan ayrılık paylaşımları

Ünlü piyanist Fazıl Say, 3 yıl önce evlendiği Ece Dağıstan ile geçtiğimiz gün boşandı.

Beykoz Adliyesi'nde görülen dava tek celsede bitti.

Say, boşanma haberini Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Ayrılık paylaşımlarına devam ediyor
Adliya binasından Ece Dağıstan ile el ele çıktığı bir karesini yayınlayan Say, "Ece hep iyi olsun. Böyle daha iyi belki." ifadelerini kullandı.

Boşanmasının ardından ayrılığa dair paylaşımlarını sürdüren Fazıl Say, bunlara bir yenisini daha ekledi.

Say, Beykoz Adliyesi'ne hayatında 2 kere gittiğini ikisinin de boşanma davaları için olduğunu söyledi.

"18 yılda bir Beykoz'a gidiyorum"
18 yılda bir kez Beykoz Adliyesi'ne gittiğini ifade eden Say, "18 yılda bir Beykoz’a gidiyorum. Takvime baktım ;2040 bir sonraki. Artık.. Bekleyelim görelim." dedi.

Fazıl Say'ın paylaşımı şu şekilde:

"Beykoz’a hayatımda 2 kere gittim. Daha doğrusu Beykoz Adliye’ye gittim. 2004’de Gülyar ile boşandık, 2022 ‘de Ece ile. İkisinde de sevgi dolu , iyilkle boşandık. Yani; 18 yılda bir Beykoz’a gidiyorum. Takvime baktım ;2040 bir sonraki. Artık.. Bekleyelim görelim."

Kaynakça Ensonhaber​

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.