• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Evlilikte kriz bitti mi? Burcu Binici'den Tankurt Manas açıklaması

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Berkay, önceki akşam Harbiye Açıkhava'da konser verdi. Ünlü popçuyu dinlemeye gelenler arasında Burcu Binici ve Burcu Kıratlı da vardı. Konser başlamadan soruları cevaplayan oyuncu Kıratlı, “Dün Cumhuriyetin 99. yılını kutladık. Bugün de Berkay'a geldim, umuyorum ki burada da kutlayacağız. Çok güzel olacağını bildiğim için geldim. Berkay arkadaşım şarkılarını çok seviyorum” dedi.

"BARIŞMA KARARI ALDIK"

Burcu Binici, yeni dizisi hakkında, “Her şey çok güzel gidiyor. Oyuncu kadrosu çok kuvvetli bir dizide olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bizi izlemeye devam etsinler” şeklinde konuştu.

Ünlü oyuncu, eşiyle yaşamış olduğu kısa süreli ayrılık hakkında, “Bir ev tuttuk, ev sahibi bizi yarı yolda bıraktı. Eşya siparişi verdik, elimize ulaşmadı. Ama bu sorunlarımızı çözdük. Herkesin bir eşref saati oluyor, tartışmalar oldu tabii ki. Evlendikten sonra ev tuttuk. Evlenmek çok zor bu dönemde. Bu şartlarda evlenenlere de, boşananlara da hak veriyorum. Ailelerimiz bir araya geldi ve barışma kararı aldık” ifadelerini kullandı.

"KOCAMAN BİR NAZAR BONCUĞUMUZ OLDU"

Ünlü oyuncu, daha önce ilişikisi hakkında konuşmuş, "Çok mutluyuz ve çok yeniyiz. O aşama gelirse hemen gideriz nikah dairesi buradan 10 adım. Evlilik ne ki? Yoksa herkes evleniyor, kolay. Kimse kolay kolay boşanmak için evlenmez, vardır bir sebebi. Boşananlara da saygı duymak lazım, olmuyorsa zorlamamak lazım. Kötü bir şey değil boşanmak, evlilik gibi" demişti.

Burcu Binici geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından eşiyle pozunu paylaşarak, barıştıklarını duyurmuştu. Daha sonra silinen pozlar da profile geri dönmüştü. Binici, "İyiyiz merak etmeyin kocaman bir nazar boncuğumuz oldu" mesajını yazmıştı.

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

hifa

Bayan Üye
Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.