• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Eski eşler Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel'i ameliyat buluşturdu!

Nova

Forum Üyesii

Hamdi Alkan ile 2014 yılında nikâh masasına oturduğu Selen Görgüzel, Mart 2022'de tek celsede boşanmıştı. Geçtiğimiz temmuz ayında Magazin D Pazar'ın canlı yayınına Bodrum’dan katılan Görgüzel, Haber Müdürü Asiye Acar’ın “Hamdi Bey sizi sosyal medyadan engellemiş, neden olabilir?” sorusuna, “Bence Hamdi hâlâ bana aşık” şeklinde çok konuşulan bir cevap vermişti.

"ÖNCE SELEN TAKİPTEN ÇIKTI"

Eski eşinin "Hamdi beni Instagram’dan silmiş, engellemiş. Ben gayet medeni şekilde ayrıldığımızı düşünüyordum ama galiba öyle olmadı" şeklindeki gündem olan sözleri hatırlatılan Hamdi Alkan ise şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

"ÖPÜŞME SAHNESİNDE BENDEN İZİN ALINMASI LÜZUMSUZDU"

Görgüzel, kadrosunda yer aldığı 'Seviyorsan Git Ayrıl Bence' adlı tiyatro oyununda rol arkadaşı İrfan Kangı'yla öpüşmüştü. Oyunun gala gösterimini izleyenler arasında Hamdi Alkan da vardı. Kangı, öpüşme sahnesi öncesi Alkan'a dönerek, "Şimdi Selen Hanım'ı öpeceğim ama sonra bu ilişkimizi etkilemesin, öpebilir miyim? Benim eşim de burada, hanım beni eve almayacak" demişti.

Günlerce magazin gündeminden düşmeyen olay hakkında da konuşan ünlü yönetmen, şu açıklamayı yapmıştı:

Alıntı Metni

AYLAR SONRA BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİLER

Sekiz yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak sonlandıran Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel, önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldı. Öğle saatlerinde birlikte AVM'ye gelen Alkan ve Görgüzel, İstinye Pazarı katında bir mağazadan çıkarken görüntülendi.

'Asgari ücretle çalışan benimle yaşayamaz' demişti!

"YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN"

Bir anda karşılarında basın mensuplarını gören eski eşler, kısa süren şaşkınlığın ardından birlikte açıklama yaptılar. "Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın, annem ameliyat oldu. Hamdi Bey de sağ olsun eski kayınvalidesi için bana destek oluyor. Birkaç eksiğimiz var, onları alıp hastaneye annemin yanına gideceğiz" dedi.

Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan Selen Görgüzel ve Hamdi Alkan, kısa süren alışverişin ardından İstinyePark'dan ayrıldılar.

'Şov yapan erkekler midemi bulandırıyor!', Selen Görgüzel'den 'ayı kanı' açıklaması!

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.