• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Eşim Kalkar Ben Otururum Oyunu

SouLHuNTeR

Pendikspor.
Moderatör
9irPe.png

Oyun Açıklaması;

Eşler karşılıklı durur,el ele tutuşurlar.ayak uçlarını birbirine yaklaştıktan sonra eşlerden biri; arkadaşının elinin bırakmadan dizler bükülü oturuşa geçer.bundan sonra denge bozulmadan,oturan ayağa kalkarken diğeri oturuşa geçer.

Oyunun kazanç ve getirileri;

♦ Sosyal olarak gelişirler ve arkadaşlık duyguları pekişir.

♦ Dikkat ve yoğunlaşma yetileri artar.

♦ Oyun hareketli bir oyun olduğu için bedensel gelişimlerine katkıda bulunur.

♦ Çocuklar grup içerisinde hareket etmeyi ve bir grubun parçası olmayı öğrenirler.

♦ Hız ve hızlı bir şekilde düşünme yeteneği kazanırlar.

♦ Yarışma bilinci oluşur ve başarmak için mücadele etmeleri gerektiğini öğrenirler.

Linux

Owner
Eşim Kalkar Ben Otururum Oyunu sounda keyifli ve faydalı bir oyun gibi görünüyor. Oyunun sosyal, dikkat ve yoğunlaşma, bedensel gelişim, grup içi hareket etme gibi birçok faydası olduğunu belirtmişsiniz. Ayrıca yarışma bilinci ve başarma mücadelesi gibi önemli kavramları öğrenmelerine de yardımcı olacağını düşünüyorum. Bu tür oyunlar çocukların hem eğlenmesine hem de öğrenmesine yardımcı oluyor. Teşekkürler!

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.