• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Eser Yenenler'in parti evine Berfu Yenenler balyozla girmiş

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Alelade Show'a konuk olan Eser Yenenler ve karısı Berfu Yenenler açıklamalarıyla gündeme geldi. Berfu Yenenler Eser Yenenler'in bir dönem çok konuşulan parti eviyle ilgili itirafıyla da şaşırttı. Bir dönem Bahar-Nihal Candan kardeşlerinde geldi ev yüzünden Murat Boz ile Aslı Enver'in arasına da bu yüzden kara kedi girmişti.

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler Doğu Demirkol'un programına konuk oldu. Eser Yenenler'in Levent'te diskosu da olan ve bolca parti verdiği villası da gündeme geldi. O dönem Bahar-Nihal Candan kardeşlerle de yakalanan Yenenler uzun süre gündemde kalmış hatta bu partiler yüzünden Murat Boz ve Aslı Enver kavga etmişti.

Berfu Yenenler "Ev partisi dönemleriydi meraktan mesaj attım" dedi. Şu sıralar sosyal medya fenomeni olan Berfu Yenenler ünlü isimle tanıştıktan sonra Levent'teki o evde oturmak istememiş.
"BEN O EVİ DAĞITTIM"
Berfu Yenenler o evle ilgili yıllar sonra itiraf geldi. Berfu Yenenler açıklamasında "Ben o evi dağıttım, kırdım çekiçle balyozla, gerçekten o evi günahlarıyla başkasına verdik" dedi.

(Alıntıdır)​

BertaN

Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.