• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Engin Demircioğlu: Dünyanın en güzel kadınıyla evleniyorum

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Olympos'ta bir otelde gerçekleşen düğün öncesi kameraların karşısına geçen çiftten Engin Demircioğlu, "Yaklaşık bir aydır inanılmaz bir heyecan var. Artık son nokta, kaçış yok. Tamamen teslim oldum. Tüm sevdiklerimiz burada, tüm arkadaşlarımız burada. Dünyanın en güzel kadınıyla evleniyorum, o yüzden çok mutluyum” dedi.

"SABAH EVLİLİK TEKLİFİ, ÖĞLE KIZ İSTEME, GECE NİŞAN"

Selcan Kaya "Özel bir evlenme teklifi aldınız mı?" sorusuna, "Her şeyi çok arka arkaya yaşadığımız için çok hızlı oldu. Hepsi bir günde; evlilik teklifi sabah oldu, öğleden sonra kız isteme oldu, akşam söz oldu, gece nişan oldu. Hepsi bir aradaydı. Düğünümüzde iki ay sonra oldu” ifadelerini kullandı.

"NEDEN BURADA EVLENMEYELİM?"

Düğün törenlerinin Olympos’ta gerçekleşmesinin sebebini açıklayan ünlü oyuncu, "Biz tanıştıktan sonra geldiğimiz ilk tatil yeri. Doğayı çok seviyorum, yeşilliği, Selcan da öyle. Burayı gördükten sonra 'Neden burada neden evlenmeyelim?' dedik. Böyle bir fikir çıktı benden, burayı tercih ettik” şeklinde konuştu.

"SEVGİLİ EŞİMİN SÜRPRİZİ"

Gelinliğinin özel bir tasarım olduğunu belirten Selcan Kaya, "Sevgili eşimin bana sürprizi” dedi.

Balayı için yurt dışını tercih edeceklerini söyleyen çift, Niran Ünsal’ın şarkılarıyla doyasıya eğlendiler.

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

hifa

Bayan Üye
Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.