• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"En iyi ve hazır takım Beşiktaş"

Aaryan

Forum Üyesii
Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi Selim Soydan, yeni sezon için Sabah gazetesine açıklamalarda bulundu. Soydan'ın sözlerinden öne çıkanlar şu şekilde: Şampiyonluk adayı dört takım içinde Şenol Güneş farkıyla en hazır görüntü çizeni Beşiktaş. Okan (Buruk) ve İsmail (Kartal) kardeşlerimin işleri çok zor. Oluşturulan kadrolar hocaların çok üstünde. Bu oyuncuları idare etmek ancak liderlerin işidir. Ben ikisinde de henüz o kumaşı göremiyorum. Bütün çalımların ömrü 2 aydır Soru: G.Saray ve Fenerbahçe birbirlerine çalım atarken Beşiktaş da devreye girdi. Rashica, Kartal oldu. Bu yaşananlar normal mi? Neden büyük takımlar birbirlerinin oyuncularına talip olurlar? Cevap: Bakın bu çalımlar, röveşatalar ancak eylül ayının 14'üne kadar iş yapar. Her kim ki tribüne hoş görünmek adına, ihtiyaç duymadığı bir oyuncuyu değerinin üstünde bir fiyata alırsa kendine zarar vermiş olur. Şimdi Rashica'nın 2 aydır G.Saray'a gelmek için imanı gevredi. G.Saray istese çoktan getirmişti. İyi topçu ama çok büyütüldüğü de bir gerçek. Çalım Tadic'tir. Hop, son dakika Beşiktaş'ın masasından F.Bahçe'nin uçağına geldi. Çalım Zaha'dır. F.Bahçe 2 ay uğraştı, işi G.Saray bitirdi. Ama bütün çalımların ömrü iki aydır. İki ay için 3-4 yıllık, 10+ milyon Euro'luk taahhütler verenler seçimde çalımı esas kendileri yerler. İyi adamı rakibin elinden, üstelik de ucuza alan esas maharetli olandır. Kaynak: Sabah

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.