• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

En Güzel Dua Nasıl Edilir

AcizkuL

Forum Üyesi
  • Allah’ım sen affedicisin, cömertsin, affetmeyi seversin, beni de affet.
  • Allah’ım, bize dünya ve ahirette iyilik ver, bizi cehennem azabından koru.
  • Allah’ım, şimdiye kadar yaptığım, bundan sonra yapacağım işlerin şerrinden sana sığınırım.
  • Allah’ım, senden hidayet, takva, iffet ve gönül zenginliği isterim.
  • Allah’ım, bizleri sıkıntıyla, hastalıkla ve sevdiklerimizle imtihan etme.
  • Namaz dışında başımızı öne eğdirme Allah'ım.
  • Allah’ım, yaratılışımı güzelleştirdiğin gibi ahlakımı da güzelleştir.
  • Allah’ım, bize çok sabır ver, Müslüman olarak canımızı al.
  • Allah’ım, bana hikmet ver ve beni salihler arasına kat.
  • Bizi doyurup içiren ve bizi Müslümanlardan eyleyen Allah’a hamd olsun.
  • Allah’ım, beni ve neslimi namazı devamlı kılanlardan eyle.
  • Allah’ım, sana ve Resulüne itaat etmemizi ve bildirdiklerinle amel etmemizi nasip eyle.
  • Allah’ım, günahlarımızı rahmetinle af ve mağfiret eyle. Ölülerimizi de mağfiret eyle, yaşayanlarımıza hayırlar ihsan et.
  • Ey kalpleri halden hale çeviren Allah’ım, kalbimi dinin üzere sabit kıl.
  • Allah’ım, kabir azabından, kalbin vesvesesinden, işlerin dağınıklığından sana sığınırım.
  • Allah’ım, sağlığın hastalığa çevrilmesinden, birden bire gelip çatacak azabından ve bütün gazabından sana sığınırım.
  • Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bana yardım et.
  • Allah’ım, dualarımın kabul olmasını engelleyen tüm günahlarımı affet...

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.