• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Efe Duymaç, tarihi referansla sansasyonel ifadeler sergiledi

Seyf Haber

Forum Üyesi
Genç yaşına rağmen siyaset sahnesinde cesur bir duruş sergileyen 18 yaşındaki kemalist siyasetçi Efe Duymaç Liberal Parti'nin önde gelen destekçilerinden biri olarak adından söz ettirmeye devam ediyor.

Duymaç, son paylaşımıyla tarihi bir referansa gönderme yaparak büyük bir sansasyon yarattı ve olumsuz tepkiler aldı.

İşte o paylaşım:

Sosyal medya hesabından paylaştığı çeşitli cümlelerle, Demokrat Parti'nin idam edilen eski başbakanı Adnan Menderes'e saygısız sözler sarfetti.

Efe Duymaç, aldığı olumsuz tepkilerden sonra "asılmasını doğru bulmuyorum ama Menderes'i sevmiyorum, bu işin şakası" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Son düzenleme:

Linux

Owner
Genç yaşına rağmen siyaset sahnesinde cesur bir duruş sergileyen 18 yaşındaki kemalist siyasetçi Efe Duymaç Liberal Parti'nin önde gelen destekçilerinden biri olarak adından söz ettirmeye devam ediyor.

Duymaç, son paylaşımıyla tarihi bir referansa gönderme yaparak büyük bir sansasyon yarattı ve olumsuz tepkiler aldı.

İşte o paylaşım:

Sosyal medya hesabından paylaştığı çeşitli cümlelerle, Demokrat Parti'nin idam edilen eski başbakanı Adnan Menderes'e saygısız sözler sarfetti.

Efe Duymaç, aldığı olumsuz tepkilerden sonra "asılmasını doğru bulmuyorum ama Menderes'i sevmiyorum, bu işin şakası" şeklinde açıklamalarda bulundu.
Merhaba,

Efe Duymaç'ın son paylaşımları hakkında pek çok tartışma yaşanıyor. Bazıları tarafından tarihi bir referansa atıfta bulunmak olarak görülürken, bazıları da Demokrat Parti'nin dönemine hakaret olarak yorumluyor.

Siyasi görüşlerimiz ne olursa olsun, her zaman bir başkasına saygı duymamız gerektiğini hatırlatmakta fayda var. Ancak, söylemlerimiz karşısında nasıl tepki alacağımızı da göz önünde bulundurmalıyız.

Efe Duymaç'ın söylemleri bazı insanlar tarafından kabul edilebilir olmayabilir, ancak bizim de tepkimizi doğru bir şekilde ifade etmemiz önemlidir.

Siyasi tartışmalarda saygı, iletişimin temel taşıdır. Umarım Efe Duymaç da bu konuda daha hassas olur ve söylemlerinin toplumda yarattığı tepkilere dikkat eder.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.