• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Dördüncü bebeğini bekleyen ünlü oyuncunun paylaşımı gündem oldu!

Nova

Forum Üyesii

'Gossip Girl' (Dedikoducu Kız) dizisinde canlandırdığı 'Serena' karakteri ile yıldızı parlayan oyuncu Blake Lively, 2012 yılında ünlü aktör Ryan Reynolds (46) ile nikah masasına oturmuştu. James (8), Inez (6) ve Betty (3) adında üç kızları bulunan çiftten 35 yaşındaki Lively; geçtiğimiz Eylül ayında New York'ta düzenlenen Forbes Kadınlar Zirvesi'ne büyümeye başlayan karnıyla katılarak, dördüncü çocuğuna hamile olduğunu duyurmuştu.

Hamileliğiyle ilgili daha önce bir açıklama veya paylaşım yapmayan güzel oyuncunun parıltılı, mini elbisesinden görünen karnı, hayranlarını şoke etmişti.

Met Gala 2022'ye Kim Kardashian ve Blake Lively damga vurdu!

SİTEM EDEREK PAYLAŞTI

Ünlü isim, o zamana kadar sır gibi sakladığı hamileliğini açıklamasının ardından, Instagram hesabından hamilelik sürecinde çekilen pozlarını yayınlayarak; sitem dolu bir yazı paylaşmıştı. Blake, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alan Instagram gönderisinde şu ifadelere yer vermişti:

Alıntı Metni

"ÇOK ÜZÜLDÜM"

Güzel oyuncunun gönderisine, "Tebrikler!", "Bunun doğru olmadığını defalarca açıklamanıza rağmen medya ve paparazziler tarafından rahatsız edilmeye devam ettiğinizi duyduğuma çok üzüldüm. Bu fotoğraflarda harika görünüyorsun, sen ve Ryan için çok mutluyum. Ama bu fotoğrafları yayınlamak zorunda kaldığın koşullar için üzgünüm" ve "Bu farkındalığı yaymaya devam ettiğiniz için teşekkür ederiz" gibi destek mesajları yağmıştı.

Ryan Reynolds'dan Blake Lively itirafı: Trende birlikte uyumak için ona yalvardım

"AYLARDIR UYGULUYORUM"

Blake Lively, tüm bunların ardından aktif olarak kullandığı Instagram hesabından yeni bir fotoğraf paylaştı. Birisi hamile kalmadan önce, diğeri ise güncel olarak çekilmiş iki karesini yan yana getiren ünlü isim; pozlarından birinde tayt ve büstiyer giyerken, diğerinde tayt yerine eşofman giymiş olarak görüldü.

Güzel oyuncu, yanında sırtını kameraya dönmüş bir şekilde duran antrenör Don Saldino'nun her iki fotoğrafta da göründüğü gönderisine, şu mesajı yazdı:

Alıntı Metni

"KARPUZ ÇEKİRDEĞİ YEMİŞSİNDİR"

Saladino, Lively'nin kısa sürede 3 milyona yakın beğeni ve 6 bine yakın yorum alan paylaşımına, birkaç kızgın surat emojisi ve bir de gülme emojisi ile yanıt verdi.

Takipçileri, ünlü ismin esprili paylaşımına; "Muhtemelen yanlışlıkla karpuz çekirdeği yedin", "Çünkü Ryan Reynolds diyeti yapıyorsun" ve "Egzersiz yaptığımda da aynı sonuçları alıyorum" gibi eğlenceli mesajlar yazdı.

Blake Lively: Kızlarımın beni çalışırken görmesi çok önemli!

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.