• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Dilan Çıtak'tan İbrahim Tatlıses açıklaması: Miras haktır ve bundan vazgeçmeyeceğim!

Artur

Forum Üyesii

İbrahim Tatlıses, Dilan Çıtak ile Levent Dörter'in düğününde nikâh şahitliğini yapmış, kızını kendi programı 'İbo Show'a çıkarmıştı. Sanatçı ile yıllar sonra kabul ettiği kızı arasındaki soğukluk 'tamamen bitti' diye düşünülürken, art arda gelen ve dozajı artan karşılıklı açıklamalarla baba-kız arasında kriz patlak vermişti.

Dilan Çıtak, babasının geçirdiği kalp ameliyatı sonrası hastaneye ziyarete gitmemiş, 'geçmiş olsun' açıklaması yapmamış ve kardeşi İdo'yla da sosyal medyada takipleşmeyi bırakmıştı.

"SOYADINI BANA ZORLA ALDIRDILAR!"

Tatlıses soyadını almasının perde arkasını telefonla bağlandığı 'Beyaz Magazin' programında anlatan şarkıcı, "Ben kimsenin soyadını almadım, bana aldırdılar. Kendisi ‘Dilan Çıtak benim kızımdır’ diye sosyal medyada duyuru yaptığında yardımcıları, yanına çağırıp ‘Soyadını alacaksın. İbrahim Tatlıses’in kızı olmanın bir takım kuralları var’ dedi. Davayı da ben açmadım, kendileri babalık davası açtılar" demişti.

Tartışmaların odağındaki İbrahim Tatlıses ise kızının zehir zemberek açıklamalarından sonra aynı programa mesaj yollayarak, "Benim soyadımı kullanmasın! Dilan Çıtak'ın tek derdi İdo (Tatlıses) Bey'dir" uyarısında bulunmuştu. Dilan Çıtak, bu sözlerden kısa bir süre sonra Tatlıses soyadını sosyal medya sayfasından kaldırmıştı.

"MİRASÇIYIM"

Son olarak 'Aramızda Kalmasın' programına röportaj veren Çıtak, babası ile yaşadığı soyadı krizinden bahsetti:

Alıntı Metni

"SU ŞİŞESİ FIRLATTIM"

Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses'in evini bastığı hatta kumanda fırlattığı iddiaları hakkında, "Ben agresif biriyim. Tatlıses'in evine gittim. Tartıştık ama kumanda fırlatmadım. Yanında çalışan benden yaşça küçük bir kadın var, ona su şişesi fırlattım" ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses canlı yayında çılgına döndü! 'Beni bu kadınla muhatap etmeyin'
Bodrum - İstanbul uçağında kedi kavgası! Dilan Çıtak Tatlıses ile kabin memuru karakolluk oldu

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.