• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Deniz,Yusuf ve Hüseyin'in Katledilişinin Yıldönümü

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,186
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
"Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."

jbCqGgJoT9c76RQWzfNmwMd1iLSJZ0yfYD6CdRv4.jpeg

Bugün Deniz Gezmiş,Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın kalleşçe katledilişinin 46. yıl dönümü.Türkiye'deki devrimci haraketin önderlerinden olan ve vatanlarının bağımsızlıkları uğruna savaş veren bu 3 fidan vatanını ele geçirmiş işbirlikçiler tarafından katledilmiştir.Bize düşen ise bu dönemlerde onların ismini ve davasını yaşatmaktır.

Benim herkese şahsi önerim onun bunun anlatımını değil Deniz Gezmiş'i okuyarak tanımaktır.
"Biz şahsi hiçbir çıkar gözetmeden, halkımızın bağımsızlığı ve mutluluğu için savaştık!"


"Yaptıklarımızın haklı olduğuna inanıyorum. Halen de bu inancı taşıyorum. Türkiye’nin bağımsızlığından başka bir şey istemedim ve bu sebeple Amerikan emperyalizmine ve işbirlikçilerine karşı mücadele verdik. Bundan dolayı ölümden korkmuyoruz."

"Vatan, onu parsel parsel satanların değil; uğrunda darağacına gidenlerin vatanıdır. !"


20169.jpg

763480422445.jpg
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.