• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Denetleme Kurulu'ndan olağanüstü kongre çağrısı

Aaryan

Forum Üyesii
Beşiktaş'ta geçtiğimiz sene yapılan seçimle göreve gelen Denetleme Kurulu, kulübün denetimi konusunda Yönetim Kurulu ile karşı karşıya geldi. Denetleme Kurulu ve Yönetim Kurulu arasındaki anlaşmazlığın, Futbol A.Ş harcamalarının denetlenmesi konusunda yaşandığı öğrenildi. Denetleme Kurulu'nun, Futbol A.Ş harcamalarını ve faaliyetlerini denetlemek için gereken belgeleri talep ettiği, Yönetim Kurulu'nun ise Futbol A.Ş'nin bağımsız bir kuruluş olduğu, denetlemek için Yönetim Kurulu'ndan özel yetki alınması gerektiği cevabını verdiği öğrenildi. Yönetim Kurulu'ndan gerekli belgeleri alamayan Denetleme Kurulu'nun bağımsız bir denetleme organı olduğu ve Beşiktaş'a ilişkin denetimler yapmak üzere görevde olduğu, yapmak istediği çalışmalara izin verilmediği ve istenen belgelerin kendilerine sunulmadığı gerekçesiyle Gençlik ve Spor Bakanlığı'na başvuruda bulunmaya hazırlandığı bilgisine ulaşıldı. Bakanlığın Denetleme Kurulu'nun başvurusunu inceleyeceği, başvurunun haklı bulunması halinde Denetleme Kurulu'nun sahip olduğu yetkilere dayanarak olağanüstü kongre kararı alabileceği belirtildi. Beşiktaş Denetleme Kurulu, Yönetim Kurulu'na bakanlığa yapacakları başvuruya ilişkin bir bilgilendirme yazısı gönderdi. Haber1903 YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız Duhuliye.com ÖZEL HABER

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.